Zendaya i Tom Holland - tej dwójki (prawdopodobnie) nie trzeba nikomu przedstawiać. Należą do grona najpopularniejszych gwiazd filmowych na świecie. Są niezwykle utalentowani, a kolejne produkcje z ich udziałem wzbudzają wielkie - zazwyczaj bardzo pozytywne emocje. Wiele fanek i fanów nie ukrywa, że interesuje ich także życie prywatne aktorki oraz aktora. A szczególnie ich związek, o którym główni zainteresowani całą sprawą mówią niezwykle rzadko i niechętnie. Ostatnio gwiazda takich produkcji jak „Malcolm & Marie” czy „Diuna” zrobiła jednak wyjątek - pokazała urocze zdjęcie z Tomem Hollandem na swoim profilu na Instagramie, a jednocześnie samym potwierdziła, że tworzą szczęśliwy związek. 

Zendaya opublikowała zdjęcie z Tomem Hollandem! 

Wczoraj (1 czerwca) Tom Holland obchodził urodziny. W tym roku popularny aktor skończył 26 lat. Zendaya uznała, że jest to idealna okazja do tego, by opublikować pierwsze - takie - zdjęcie ze swoich chłopakiem (znajdziecie je poniżej). Zgadzamy się. Fanki oraz fani z całego świata również nie kryją swojego szczęścia, o czym świadczą m.in. miliony polubień i komentarzy. 

Czarno-biała fotografia, na której Zendaya i Tom Holland wyglądają na bardzo szczęśliwych, to nie wszystko. Uwagę zwraca również jej opis. Jedna z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia napisała, że Tom jest osoba, która sprawia, że jest najszczęśliwsza. Do tego dodała emotkę w kształcie serca. Tym samym niejako przyznała, że są razem. 

Najlepsze życzenia urodzinowe dla tego, który sprawia, że jestem najszczęśliwsza <3 - napisała Zendaya na Instagramie. 

Lubicie ich jako parę?