„Euforia”, czyli jeden z najgłośniejszych seriali ostatnich lat, powrócił na platformę HBO Go. Gwiazdy, a także twórczynie i twórcy zapowiadali, że drugi sezon jest trudniejszy oraz bardziej emocjonujący niż poprzedni. I wszystko wskazuje na to, że mieli rację. Jeszcze przed premierą pierwszego odcinka „Euforii 2” Zendaya, czyli odtwórczyni roli głównej, wydała oświadczenie, w którym ostrzegła swoich fanów i fanki. O co chodzi?

„Euforia 2”: Zendaya ostrzega fanów przed obejrzeniem pierwszego odcinka nowego sezonu

Zendaya postanowiła zadbać o komfort swoich fanek i fanów, którzy chcą obejrzeć drugi sezon „Euforii”. W oświadczeniu opublikowanym na jej oficjalnym profilu na Instagramie czytamy, że drugi sezon serialu jest bardzo emocjonujący, dlatego oglądanie niektórych scen może być trudne. Aktorce zależy na tym, by jej fanki oraz fani zdecydowali się na seans wyłącznie wtedy, gdy będą czuli się komfortowo. Nie chce, aby presja związana z premierą nowych odcinków „Euforii” negatywnie na nich wpłynęła. Jednocześnie zapewniła, że nawet jeśli ich nie obejrzy, będzie czuła ich wsparcie. 

Wiem, że mówiłam to już wcześniej, ale chcę wszystkim powtórzyć, że „Euforia” jest dla dojrzałej publiczności. Ten sezon, może nawet bardziej niż poprzedni, jest bardzo emocjonalny i porusza tematy, które mogą być wyzwalające i trudne do oglądania. Proszę, oglądajcie go tylko wtedy, gdy czujecie się komfortowo. Dbajcie o siebie i wiedzcie, że tak czy inaczej nadal jesteście kochani i czuję Wasze wsparcie. Cała moja miłość, Daya – napisała Zendaya na swoim Instagramie.

Jeśli jeszcze nie oglądałyście i nie oglądaliście nowego sezonu „Euforii”, a zamierzacie, to przypominamy, że serial jest dostępny na platformie HBO Go. Nowe odcinki będą pojawiać się w każdy poniedziałek, czyli dzień później niż w USA.