Zendaya to jedna z najbardziej stylowych gwiazd na świecie. Jej stylizacje z czerwonego dywanu są zawsze szeroko komentowane. Oczywiście pozytywne opinie przeważają. Wiele osób uważa aktorkę za modowego kameleona. Chętnie bowiem eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. A my chętnie się nią inspirujemy. Właśnie trwa trasa promująca film „Diuna”, w którym Zendaya wciela się w jedną z głównych postaci. Z tej okazji gwiazda pojawiła się w Londynie, gdzie zaprezentowała nie tylko zachwycające kreacje (w tym set od Vivienne Westwood, o którym mówią teraz wszyscy), ale również nową fryzurę. Jak wygląda w grzywce?

Zendaya zmieniła fryzurę! Jak wygląda w grzywce?

Zendaya po raz kolejny zachwyciła (nie tylko) swoich fanów oraz fanki. Podczas trasy promującej film „Diuna” okazało się, że popularna aktorka zmieniła fryzurę. Skróciła, a do tego pocieniowała swoje włosy, co dodało im objętości. Co więcej, zdecydowała się na grzywkę. Prostą i pozornie za długą. To cięcie inspirowane trendami z lat 70., które kilka miesięcy temu wróciło do łask. W sezonie jesień-zima 2021/2022 uchodzi za jedno z najmodniejszych, a zarazem najpopularniejszych. Widząc najnowsze zdjęcia Zendai (możesz je zobaczyć m.in. w naszej galerii), zaryzykujemy stwierdzeniem, że teraz ta fryzura zyska jeszcze więcej fanek i fanów. 

Zendaya przeszła metamorfozę! Komu pasuje fryzura z grzywką w stylu gwiazdy?

Planujesz metamorfozę? Jeśli tak, możesz zainspirować się Zendayą. Fryzura, na którą zdecydowała się ostatnio gwiazda takich produkcji jak „Euforia”, „Malcom i Marie” czy nadal wyczekiwanej „Diuny”, jest bowiem bardzo uniwersalna. Pasuje do wielu kształtów twarzy, a także do różnych długości oraz typów włosów. Nie ma jednak wątpliwości, że warto o ich kondycję. Dobrze wykonane cięcie, jak również profesjonalne kuracje na pewno je odświeżą i zregenerują. Ważna jest też domowa pielęgnacja – dopasowana do potrzeb kosmyków oraz przeprowadzana przy użyciu skutecznych kosmetyków. Nasze ulubione produkty znajdziesz poniżej.