Pierwszy odcinek Top Model 10, który wyemitowano w ubiegłą środę, okazał się niesamowicie emocjonujący. Na castingu do nowej edycji modowego show pojawiło się bowiem mnóstwo interesujących osób. Właśnie dlatego Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński nie mieli łatwego zadania. Wśród aspirujących modeli oraz modelek, którym postanowili dać szansę i zaprosili do kolejnego etapu programu, była Julia Zając. Uczestniczka zachwyciła ich swoją urodą. Jak się okazuje, Julka jest córką byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej mężczyzn. O jakiego sportowca chodzi?

Top Model 10: Julia Zając, czyli córka byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej na castingu do nowej edycji programu

Julia Zając wyznała podczas castingu do Top Model 10, że sport jest obecny w jej życiu od zawsze. Jak się bowiem okazuje, tata 21-latki to były reprezentant Polski w piłce nożnej mężczyzn. Marcin Zając, bo właśnie tak brzmi nazwisko sportowca, a prywatnie taty uczestniczki dziesiątego sezonu Top Model, rozegrał 11 spotkań w reprezentacji. Co więcej, był zawodowo związany z takimi klubami jak Widzew Łódź, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski , Lech Poznań, Ruch Chorzów oraz Widok Skierniewice. 

Top Model 10: Julia Zając – co wiemy o uczestniczce nowej edycji programu?

Julia Zając zachwyciła Dawida Wolińskiego, który przyznał, że jej figura jest idealna dla projektanta. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska przyznały mu rację. Jury przekonało Marcina Tyszkę, że Julka zasługuje na szansę, a następnie zaprosiło ją do kolejnego etapu. To znaczy, że już niebawem zobaczymy ją na bootcampie, gdzie wraz innymi uczestnikami oraz uczestniczkami powalczy o miejsce w domu modelek i modeli. Co jeszcze wiemy o Julce Zając?

Julia Zając ujawniła podczas castingu do Top Model 10, że mieszka w Suwałkach, ponieważ jej chłopak gra zawodowo w piłkę w jednym z tamtejszych klubów. Jest to jednak informacja nieaktualna. Kilka miesięcy Julka przeprowadziła się wraz z partnerem do Warszawy. Z jej oficjalnego profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 177 tysięcy osób, dowiadujemy się m.in., że prowadzi własną markę odzieżową oferującą jednoczęściowe stroje kąpielowe. Poza tym spełnia się w roli influencerki. Na swoim koncie regularnie pokazuje swoje stylizacje, a także treści o charakterze lifestyle’owym czy relacje z podróży. Kilka zdjęć z jej profilu na Instagramie możecie zobaczyć także w naszej galerii.