Top Model powraca! Premierę nowej edycji największego modowego show w Polsce zaplanowano na 1 września 2021 roku. Już po raz dziesiąty (!!!) będziemy mogły i mogli obserwować zmagania młodych osób, które marzą o karierze w świecie modelingu czy show-biznesu. Z tej okazji powstała wyjątkowa sesja zdjęciowa z Joanną Krupą, Kasią Sokołowską, Marcinem Tyszką, Dawidem Wolińskim oraz Michałem Pirógiem w rolach głównych, której efekty można od pewnego czasu podziwiać w mediach i mediach społecznościowych (spójrz na zdjęcie powyżej). A co działo się za kulisami? Sprawdź! 

Top Model 10: Jurorzy i prowadzący show w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Co działo się za kulisami? 

Dziesiąta – jubileuszowa edycja modowego show zapowiada się bardzo emocjonująco. Znamy już pierwsze szczegóły związane z Top Model 10, np. datę premiery i wiemy, kto otrzymał srebrny bilet, a tym samym zagwarantował sobie miejsce na bootcampie. Mamy także coś specjalnego. W naszej galerii możesz zobaczyć zdjęcia zza kulis sesji promującej nowy sezon programu, w której wzięli udział jurorzy i jurorki, jak również prowadzący: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Michał Piróg. Tylko na Glamour.pl możesz zobaczyć, jak wyglądał backstage

Top Model 10 – jury i prowadzący 

Top Model 10 to już kolejna edycja, w której za stołem sędziowskim zasiądą Joanna Krupa - modelka i celebrytka, która słynie z rozbrajających powiedzonek, Kasia Sokołowska, czyli najpopularniejsza, a zarazem najbardziej uznana reżyserka pokazów mody, utalentowany i bezkompromisowy fotograf Marcin Tyszka, jak również Dawid Woliński – projektant, którego kreacje uwielbiają gwiazdy.  W programie nie zabraknie również Michała Piróga. Rola choreografa i prezentera telewizyjnego jest złożona, a jednocześnie niesamowicie ważna. Jest prowadzącym i łącznikiem między uczestnikami oraz uczestniczkami a jury. Osoby, które biorą udział w Top Model, mogą liczyć na jego pomoc i wsparcie.