W minioną środę odbył się finał dziesiątej edycji „Top Model”. O zwycięstwo – tytuł kolejnej topmodelki w Polsce, jak również liczne nagrody – walczyła m.in. Julia Sobczyńska. Ostatecznie blondynka o mocnej, a zarazem intrygującej urodzie zajęła trzecie miejsce. Jesteśmy jednak przekonane i przekonani, że i tak dobrze zapamięta ten wieczór. Tuż po zakończeniu finału Julia Sobczyńska poprosiła bowiem swoją ukochaną o rękę, a całość zrelacjonowała na Instagramie!

„Top Model 10”: Julia Sobczyńska oświadczyła się swojej partnerce po finale programu!

Kochani dla mnie to i tak najszczęśliwszy dzień, a karierę jeszcze zrobię – napisała Julia Sobczyńska pod krótkim filmem, którym wczoraj w nocy podzieliła się ze swoimi obserwatorami oraz obserwatorkami na Instagramie. Jak się okazuje, tuż po zakończeniu emisji finałowego odcinka „Top Model” 22-latka oświadczyła się swojej partnerce! Judyta, bo właśnie tak ma na imię ukochana Julki, oczywiście przyjęła piękny pierścionek z kamieniem. Wspomniane już wideo, podczas którego został uwieczniony ten uroczy moment, możecie zobaczyć poniżej. Życzymy dziewczynom dużo miłości.

Przypomnijmy, że Julia Sobczyńska już od kilku lat żyje w szczęśliwym związku. Dziewczyny zaręczyły się po raz pierwszy w listopadzie 2019 roku. Niewiele ponad dwa lata temu Julka przyjęła pierścionek od swojej partnerki. Teraz zdecydowała się na podobny krok. Tym samym udowodniła jej, że jest dla niej bardzo ważna. Nie tylko podczas programu, ale również po zakończeniu emisji – za pośrednictwem mediów społecznościowych, na czele z Instagramem – Julia Sobczyńska często przyznaje, że jej partnerka bardzo ją wspiera na co dzień. To właśnie dzięki niej polubiła siebie na zdjęciach. Nie ukrywa, że jest bardzo zakochana i szczęśliwa.