„Top Model” to niekwestionowany hit telewizji. Na przestrzeni ostatnich lat modowe show z Joanną Krupą, Kasią Sokołowską, Marcinem Tyszką oraz Dawidem Wolińskim w jury otworzyło wielu osobom drzwi do świata modelingu czy show-biznesu. Jak się właśnie okazało, powstanie kolejna – już 12. edycja. Twórczynie i twórcy ujawnili, jak można zgłosić się do programu, a także pierwsze szczegóły. Oto wszystko, co wiemy o „Top Model 12”.

„Top Model 12” powstanie

Pod koniec marca ogłoszono, że powstanie kolejny sezon „Top Model”. Informacje na ten temat pojawiły się na oficjalnej stronie TVN, a także na profilu modowego show na Instagramie. Poza tym Michał Piróg oraz Klaudia Nieścior, która zwyciężyła w poprzedniej edycji, pojawili się w „Dzień dobry TVN” i zaprosili do wzięcia udziału w programie. 

„Top Model 12” – casting

Casting do „Top Model 12” już wystartował. Od 30 marca 2023 do 14 maja 2023 można wysyłać zgłoszenia za pośrednictwem formularzu dostępnego online. Osoby chcące wziąć udział w programie, muszą nagrać film, w którym pokażą siebie i swoją kreatywność. W grę wchodzi również zdjęcie. 

Przekonaj jury, że to właśnie Ty powinieneś wziąć udział w „Top Model"! Zaskocz nas i baw się razem z nami – czytamy na oficjalnej stronie internetowej TVN.

Casting jest otwarty dla osób pełnoletnich, a także dla tych, które skończyły 16 lat i otrzymały pisemną zgodę rodziców. Podobnie jak w poprzednich latach, wybrane kandydatki oraz wybrani kandydaci zostaną zaproszeni przez stację do kolejnego etapu, czyli na spotkanie z jury. 

„Top Model 12” – nagrody

Jeśli rozważacie udział w „Top Model 12”, prawdopodobnie zainteresują was nagrody. W tym roku zwycięzca lub zwyciężczyni otrzyma (aż) 200 tysięcy złotych, a także podpisze kontrakt z prestiżową agencją  Selective Management. Czyli jest o co walczyć. 

„Top Model 12” – kiedy? Data premiery nowej edycji

Dokładna data premiery „Top Model 12” nie została jeszcze ujawniona. Dzień i godzina emisji też nie są znane. Na tym etapie wiadomo, że nowa edycja programu uzupełni jesienną ramówkę TVN. Jeżeli pojawią się nowe informacje na ten temat, na pewno przeczytacie o tym na Glamour.pl.