W poniedziałkowy wieczór odbył się wielki finał Top Model 2018. 7. edycję programu wygrała Kasia Szklarczyk. O nagrodę w wysokości 100 tys. zł, kontrakt z agencją D'VISION oraz udział w kampanii About You i sesję okładkową w magazynie Glamour walczyli także Hubert Gromadzki i Ania Markowska. Głosami widzów tytuł zgarnęła 22-latka, która podbiła Stany Zjednoczone – producenci sesji dla marki Guess (Kasia wygrała zadanie w programie, a nagrodą była sesja zdjęciowa dla amerykańskiej marki) byli zachwyceni jej urodą i podejściem do pracy. Zanim dowiedzieliśmy się, do kogo należy tytuł Top Model 2018, finaliści wzięli udział w dwóch ostatnich sesjach. Jedną z nich były zdjęcia dla biżuterii Apart, a kolejną kampania internetowa dla platformy About You.

Top Model 7: Kasia, Ania i Hubert w finałowej sesji dla marki Apart

Podczas sesji zdjęciowej dla Apartu uczestnicy pozowali oddzielnie do stylowych portretów, eksponujących biżuterię marki. Kasia Szklarczyk w cekinowej kreacji z dużym dekoltem miała na sobie pierścionki i diamentową bransoletę, Ania Markowska pozowała w nieco bardziej minimalistycznej, złotej biżuterii, natomiast Hubert był ubrany w aksamitną marynarkę zestawioną z zegarkiem i delikatnym naszyjnikiem. Jurorzy byli zachwyceni efektem i zachwalali wszystkie zdjęcia finałowej trójki. Oprócz portretów powstały również grupowe, czarno-białe zdjęcia w imprezowym klimacie. Efekty do sprawdzenia w naszej galerii.

Katarzyna Szklarczyk wygrała Top Model 7! Kim jest zwyciężczyni programu? Wiek, wzrost i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o finalistce Top Model 2018 [KWESTIONARIUSZ] >>>

Top Model 2018: finałowa kampania dla platformy internetowej About You

Podczas drugiej części finału, do której nie zakwalifikowała się Ania Markowska, zobaczyliśmy zdjęcia z kampanii About You, w której wzięli udział Hubert i Kasia. Tak jak wspominaliśmy, jedną z nagród była publikacja zdjęć na międzynarodowej platformie. Tuż po ogłoszeniu wyników, zdjęcia Kasi Szklarczyk w dwóch stylizacjach pojawiły się na stronie platformy. Zwyciężczyni Top Model 7 pozuje w eleganckim garniturze w kolorze butelkowej zieleni i cekinowej sukience. Zdjęcia znajdziecie w galerii powyżej.