Za nami kolejny emocjonujący odcinek Top Model 7. Uczestnicy musieli zmierzyć się z trudnymi zadaniami, takimi jak: stworzenie pierwszego w ich życiu filmu modowego z pomocą reżysera ruchu Pata Bogusławskiego, sesja zdjęciowa w powietrzu pod nadzorem modelki Mai Salamon oraz sesja wizerunkowa dla marki odzieżowej Guess. Jak poradzili sobie z tymi wyzwaniami i kto wypadł najlepiej? Więcej o 9. odcinku przeczytacie TUTAJ >>>, a tymczasem sprawdźcie, co działo się na planie sesji zdjęciowej z udziałem profesjonalnych modeli.

Top Model 2018: sesja zdjęciowa dla marki Guess z udziałem profesjonalnych modeli

Autorem zdjęć dla Guess był fotograf Łukasz Pęcak. Uczestnicy mieli za zadanie pozować w parach z profesjonalnymi modelami, Włochem Stefano Selą oraz Rosjanką Tiną Lozovskaią. Niektórzy byli onieśmieleni ich urodą oraz bliskością, jaka miała miejsce na sesji. Nie wszystkim udało się stworzyć intymną atmosferę. Stanowiło to problem np. dla Huberta Gromadzkiego, który nie wykonał polecenia fotografa, aby pocałować Tinę. Dla chłopaka, który jest w związku, było to przekroczeniem pewnej granicy. Damska część była natomiast zachwycona współpracą z przystojnym Stefano, który zapewnił gorącą atmosferę na planie.

Top Model 2018: odcinek 8. Barokowa impreza w pałacu, czyli jedna z najtrudniejszych sesji w programie Top Model 7 [ZDJĘCIA] >>>

Nagrodą dla zwycięzcy tego zadania był udział w kampanii Guess w Los Angeles. Fotograf Łukasz Pęcak oraz goście uznali, że najlepsze zdjęcie należało do Kasi Szklarczyk. Dla modelki, której marzeniem była podróż do Stanów, to było ogromne przeżycie. Co więcej, Kasia świetnie poradziła sobie z sesją dla marki odzieżowej. Okrzyknięto ją polską Claudią Schiffer. 

W 9. odcinku Top Model 7 odpadł Piotr Muszyński, który miał problem nie tylko z filmem modowym, ale również z sesją dla Guess. Tina, która towarzyszyła mu podczas zdjęć stwierdziła, że był za mało delikatny. Piotr nie powalczy już o zwycięski tytuł Top Model 2018.