Magdalena Przybielska w Top Model 7 zaszła bardzo daleko. Wraz z Michałem Borzuchowskim odpadła tuż przed finałem. Zdążyła jednak wziąć udział w castingach do pokazów mody w Los Angeles, co na pewno było dla niej bardzo cennym doświadczeniem. Szczególnie, że Magda marzy o tym, by zostać twarzą marek high fashion oraz zostać modelką jednej z najsłynniejszych bieliźnianych marek na świecie. W zawodzie, w którym bez wątpienia zamierza się realizować, zawsze będzie wracać do rady, jaką w programie Top Model otrzymała od Kasi Sokołowskiej. Jak ona brzmiała? To i wiele więcej Magda zdradziła nam w kwestionariuszu! 

Magdalena Przybielska z Top Model 7: wiek, wzrost, wymiary [KWESTIONARIUSZ]

Ile masz lat?

Mam 21 lat.

Ile masz wzrostu?

175 cm

Wymiary?

85/63/90

Która postać z branży mody najbardziej Cię inspiruje?

Jest bardzo wiele osób w tej branży, które mnie inspirują, bardzo ciężko wybrać jedną. Często słyszę, że moja uroda i styl pozowania bardzo przypominają Kate Moss. Na co dzień obserwuję bardzo wiele modelek, które mnie inspirują: Hailey Bieber, Taylor Hill i Gizele Oliveira.

Marka, której chciałbyś/abyś zostać ambasadorem?

Przyszłościowo mierzę bardzo wysoko, czyli Versace lub Gucci. Są to marki high fashion, które idealnie pasują do mojej urody. Jednak w najbliższej przyszłości chciałabym zostać ambasadorką sportowej marki Adidas. 

Kogo najbardziej polubiłeś/aś w programie?

W programie najbardziej zaprzyjaźniłam się Julką i Natalią. Są to świetnie ułożone dziewczyny, które na pewno wiele w tym kierunku osiągną. Z chłopaków najbardziej zżyłam się z Hubertem. 

Która rada z otrzymanych w programie była dla Ciebie najcenniejsza?

Rada Pani Kasi podczas lekcji chodzenia - nie wiedziałam, że podryguję!

Twoja ikona stylu?

Mój styl jest bardzo indywidualny. Jedyna blogerka, którą śledzę i bardzo mnie inspiruje to Maffashion. 

Top Model 2018: Żaklina Ta Dinh - wiek, wzrost i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 7 [KWESTIONARIUSZ] >>>

Który z jurorów jest najbardziej surowy?

Każdy juror patrzy na coś innego i ma inne wymagania w stosunku co do nas. Myślę, że wszyscy są na swój sposób surowi. 

Które zadanie w programie było dla Ciebie największym wyzwaniem?

Najtrudniejszym zadaniem była zdecydowanie podwodna sesja. Mam doświadczenie z pływaniem i nigdy bym nie pomyślała, jak bardzo trudna jest taka sesja. Dało mi to dużo do myślenia.

Co jest Twoim największym zawodowym marzeniem?

Moim największym zawodowym marzeniem od dziecka jest pójść w pokazie Victoria's Secret. 

Co radzisz tym, którzy chcieliby zgłosić się do kolejnej edycji Top Model? 

-

Gdybyś miał szansę poprawić jedną rzecz, która zawaliłeś w Top Model, co by to było?

Gdybym miała szansę poprawić jedną rzecz, którą ciągle roiłam źle w top Model, to przestałabym się tak wszystkim przejmować! 

Top Model 2018: Piotr Muszyński - wiek, wzrost i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniku Top Model 7 [KWESTIONARIUSZ] >>>