Kiedy myśleliście, że producenci programu nie przygotowali już nic zaskakującego, na koniec odcinka okazuje się, że uczestników czeka sesja nago! Niektórzy z nich podeszli do niej jak do zadania, inni – byli przerażeni. Żaklina Ta Dinh bała się przede wszystkim reakcji swojego taty, a Magda Przybielska spanikowała przed wykonaniem zadania. Wszystko przez to, że w nowych włosach kompletnie się sobie nie podobała. Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku przefarbowano ją na blond. Wszystkie metamorfozy uczestników Top Model 7 znajdziecie tutaj >>>


Top Model 7: naga sesja. Gościem specjalnym Anja Rubik

To nie było proste zadanie. Bo kto nie byłby zestresowany pokazaniem się nago w telewizji? Ale uczestnicy Top Model 7 podołali (z lepszym lub gorszym skutkiem) wyzwaniu i w 5. odcinku programu pozowali do swoich pierwszych aktów. Wspierała ich w tym Anja Rubik, ikona modelingu, która na wstępie podkreśliła, że w pracy modela lub modelki, ciało staje się częścią sztuki, wizji fotografa i należy mieć do niego dystans. Chodzi też o świadomość siebie, swojego ciała, co jest podstawą w tym zawodzie. Sesja odbyła się w Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie, a za zdjęcia odpowiedzialna była jedna z naszych ulubionych polskich fotografek, Sonia Szóstak.

Zobacz także: Dom Top Model 2018: Tak mieszkają uczestnicy Top Model 7! [DUŻO ZDJĘĆ] >>>

 

Top Model 7: uczestnicy pozowali nago

Jednak nie wszyscy. Sophie Reich i Michał Borzuchowski ze względu na niepełnoletność nie pozowali nago. Pozostali uczestnicy, w chwili dyskomfortu, mogli powiedzieć stop, choć jak podkreśliła Anja – do odważnych świat należy.

Najbardziej stresowała się Magda, której kolor włosów sprawiał największy problem. Także Franciszek Strąkowski sprawiał wrażenie spiętego przed aparatem, podobnie jak Natalia Gorączka, która nie wiedziała, jak się ułożyć. Oliwia Zasada czuła presję, ponieważ to ona wygrała w pierwszym odcinku i jej zdjęcie zostało uznane za najlepsze. Stresowała się także pająkami i owadami mieszkającymi wśród roślinności, na tle której pozowała. Boi się ich bowiem panicznie. Żaklina Ta Dinh myślała tylko o tym, jak zareaguje jej tata. Hubert Gromadzki miał za to w sobie wiele luzu, a fotografka Sonia Szóstak doceniła jego fotogeniczność. Szymon Reich pokazał swoje umięśnione ciało, czego z kolei zabrakło u Piotra Muszyńskiego. Dla Ani Markowskiej naga sesja okazała się przełomowa – zarówno dla niej jako kobiety, jak i modelki. Za to Kasia Szklarczyk wyznała bardzo przykrą historię z przeszłości, bo być może pomoże tym innym dziewczynom w zaakceptowaniu siebie. 22-latka w pogoni za doskonałym ciałem odchudzała się drastycznie i w pewnym momencie zachorowała na bulimię. Na sesji pokazała swoje piękne i zdrowe ciało, które ponownie zyskało uznanie jurorów. Daria Dąbrowska przez Anję i Sonię została nazwana... magiczną. Świetnie poradziła sobie na sesji. Aż trudno uwierzyć, że nie lubi swojego ciała! Doceniło je za to jury, które zdjęcie rudowłosej 18-latki uznało za najlepsze w tym odcinku!

Sporo komplementów od Dawida Wolińskiego, Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki i Anji Rubik, która zasiadła w jury podczas panelu, otrzymał także Hubert. Uznany został za niezwykle fotogenicznego, a Anja przyznała, że na zdjęciu wygląda jak grecki bóg! Szymon został za to pochwalony przez Marcina, że wreszcie pokazał, co potrafi jako model. Ani Markowskiej nie podobało się jej własne zdjęcie, dostrzegła w nim swoją mocno zarysowaną szczękę i blizny będące pozostałościami po trudach choroby, z którą zmagała się przez lata. Według Anji akurat je, może uczynić swoim atutem.

Anna Markowska z Top Model 7: poznajcie jej niezwykłą historię >>>


Jurorzy nie byli zachwyceni zdjęciem Oliwii, którą negatywne oceny doprowadziły do łez. I to właśnie ona wraz z Franciszkiem Strąkowskim i Natalią Gorączką była zagrożona opuszczeniem programu. Ostatecznie przeszła do kolejnego odcinka, a z Top Model 7 pożegnała się Natalia. Rzeczywiście jej zdjęcie było najsłabsze?