Za nami emocjonujący finał Top Model 8! Jurorzy, a także widzowie programu zdecydowali, że tytuł kolejnego – polskiego top modela trafi do Dawida Woskaniana. Uczestnik wykazał się profesjonalizmem, a także zaangażowaniem. Ciężko pracował na swój sukces i robił ogromne postępy z odcinka na odcinek. W drodze na szczyt nie przeszkodziła mu nawet choroba – Dawid cierpi bowiem na zespół Tourette'a. Do finału 8. sezonu Top Model dostali się również Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz i Staszek Obolewicz. Musimy przyznać, że poziom tej edycji modowego show był naprawdę wysoki, a odcinek finałowy (emitowany na żywo!) niezwykle widowiskowy. Nic dziwnego, że przyciągnął on nie tylko widzów przed telewizory, ale również plejadę rodzimych gwiazd do studia telewizyjnego. Kto pojawił się na tym wyjątkowym wydarzeniu?

Top Model 2019 finał: Kasia Struss, Jakob Kosel, Kasia Szklarczyk i inne gwiazdy na finale Top Model 8

Rodzime gwiazdy nie mogły ominąć takiego wydarzenia! Na finale Top Model 8 zjawili się m.in. uczestnicy poprzednich edycji programu. Wśród nich Jakob Kosel, Kasia Szklarczyk, Patryk Grudowicz, Michał Borzuchowski, a także Żaklina Ta Dinh. Na ściance pozowali również Kuba Karaś, Piotr Rogucki, Rosalie i Krzysztof Zalewski, którzy chwilę później wystąpili na scenie, a właściwie wybiegu Top Model 8.

Finał Top Model 8 na żywo - co działo się w ostatnim odcinku?

Jeżeli chodzi o najlepiej ubrane tego wieczoru gwiazdy, nie możemy odwrócić wzroku od Kasi Struss. Modelka i gość specjalny finałowego odcinka Top Model 2019 miała na sobie cekinowy garnitur. Kasia Sokołowska postawiła natomiast na białą suknię o prostym kroju. Wyglądała niezwykle elegancko i szykownie (zresztą, jak zawsze!). Ale nie zapominamy o mężczyznach! Michał Piróg, Matteo Brunetti, jak również Krzysztof Zalewski wystąpili w kolorowych, awangardowych garniturach.

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie zdjęcia gwiazd, które pojawiły się na wczorajszym finale Top Model 8. Sami oceńcie, kto wyglądał najlepiej.