Związany z Top Model od pierwszej edycji, czyli od 2010 roku Michał Piróg, to bez wątpienia jedna z ulubionych postaci w programie szczególnie dla uczestników. Tancerz, choreograf, wieloletni juror You Can Dance to bowiem opiekun kandydatów na modeli i modelki, którzy zawsze mogą na niego liczyć. Jego doświadczenie, pewność siebie, a przede wszystkim charyzmatyczna osobowość pomagają uczestnikom poradzić sobie ze stresem towarzyszącym nie tylko występom przed jury, ale także zadaniami, jakie czekają na nich w kolejnych etapach programu. 

Już 3 września Michał powróci w najnowszej, 7. edycji programu. A na chwilę przed premierą możecie posłuchać, jak wypadł w ogniu naszych pytań. Odpowiedzieli na nie również wszyscy jurorzy Top Model, czyli Joanna Krupa, pełniąca też funkcję prowadzącej program, Marcin Tyszka, Kasia Sokołowska oraz Dawid Woliński. Poprosiliśmy ich, by wskazali, kto wśród nich jest najbardziej surowym jurorem, największym perfekcjonistą, kto najczęściej się spóźnia, a komu najłatwiej się zwierzyć. Na koniec poprosiliśmy ich też o wskazanie, kto z jurorów sam chętnie zgłosiłby się do programu. Kogo wybrał Michał Piróg? Zobaczcie!

ZOBACZ TAKŻE: Top Model 7: Jurorzy opowiadają o powrocie na plan 7. edycji programu „Top Model” i zdradzają, czego się po niej spodziewają