Premiera 7. edycji Top Model już lada moment! A dokładnie w poniedziałek 3 września o godzinie 21:30 oczywiście na antenie stacji TVN. Od tego momentu towarzyszyć nam będą niemałe emocje w związku z tym, kto przejdzie castingi, a następnie wejdzie do finału i powalczy nie tylko o tytuł - dokładnie taki, jak tytuł programu, ale również inne nagrody.  To kontrakt z agencją modelek DIVISION, do której należą m.in. Anja Rubik i Zuzanna Bijoch, a także czek o wartości 100 tysięcy złotych oraz podobnie, jak przy poprzednich edycjach, okładka Glamour. Jeśli tak jak my, nie możecie doczekać się pierwszego odcinka najnowszej edycji programu, ostatnie godziny przed emisją możecie umilić sobie naszym cyklem wideo, jaki przygotowaliśmy dla Was razem z jurorami Top Model, czyli Joanną Krupą, Dawidem Wolińskim, Kasią Sokołowską, Marcinem Tyszką, a także Michałem Pirógiem, który będzie wspierał uczestników, na przykład podczas zadań, jakie będą musieli wykonać. 

Marcin Tyszka o tym, kto jest najbardziej surowym jurorem Top Model

Zapytaliśmy Joannę, Dawida, Marcina, Kasię, a także Michała, kto ich zdaniem jest największym imprezowiczem, perfekcjonistą, kto najczęściej się spóźnia oraz najbardziej surowo ocenia uczestników. W niektórych "zeznaniach" wszyscy byli zgodni, ale czasami wskazywali zupełnie inaczej. Wideo z Dawidem Wolińskim i Joanną Krupą mieliście już okazję zobaczyć. Teraz czas na Marcina Tyszkę!

ZOBACZ TAKŻE: Top Model 7: Jurorzy opowiadają o powrocie na plan 7. edycji programu „Top Model” i zdradzają, czego się po niej spodziewają