Top Model 7

Dwuletnia przerwa zrobiła swoje – zgodnie z oczekiwaniami Top Model 7 cieszy się szaloną popularnością i nie ma się czemu dziwić. Zgodnie z zapowiedzią najświeższa edycja będzie się mocno różnić od pozostałych i można to odczuć już teraz, choć za nami dopiero drugi odcinek.

Top Model 7: odcinek 2, czyli ostatnie castingi, kolejni uczestnicy i zupełnie nowe zasady programu

Top Model 7 – uczestnicy drugiego odcinka na Instagramie

Do Top Model 7 zakwalifikowało się w sumie 16 uczestników – wczoraj dowiedzieliśmy się, że do wybranej w pierwszym odcinku szóstki dołączy kolejna dziesiątka przyszłych gwiazd. Jeśli oglądaliście, to zapewne wiecie, że nie obyło się bez sprzeczek – wszak pogodzenie oczekiwań wszystkich jurorów jest niemal niemożliwością, zwłaszcza w obliczu nowych reguł gry. Zgodnie z tymi bowiem szanse dostają także ci, którzy w klasycznym modelingu nie mieliby czego szukać - nie obowiązują sztywne zasady dotyczące wzrostu czy wymiarów, ani też wieku przyszłych modeli (najstarszy kandydat, który wziął udział w castingu miał… 64 lata!).

Top Model 7 – drugi odcinek

Nie znaczy to jednak, że poprzeczka idzie w dół. Przeciwnie, wymagania rosną, bo w walce o zwycięstwo ścierają się mocne osobowości i to właśnie ona (czyli osobowość, przebojowość i oryginalność) jest kartą przetargową uczestników. Łączy ich jedno – wspólny cel, czyli zdobycie tytułu Top Model (plus okładka magazynu Glamour, międzynarodowy kontrakt z agencją DIVISION oraz 100 tysięcy złotych i udział w kampanii internetowej platformy About You). A dodatkowo potrzeba wsparcia i głód słów otuchy – ale to już zadanie dla Was. Sprawdźcie, kogo jury w składzie Marcin Tyszka, Joanna Krupa, Kasia Sokołowska i Dawid Woliński wytypowało do dalszej walki pod hasłem Top Model 7 i komu warto (a nawet trzeba) kibicować!

Top Model 7: uczestnicy programu na Instagramie