Top Model to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych TVN, który w zeszłym roku powrócił na antenę. Po kolejnym, ogromnym sukcesie 7. sezonu stacja postanowiła nagrać 8. edycję show. W jury jak zawsze zasiedli Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, a w roli dobrego ducha programu wystąpił niezawodny Michał Piróg. Od momentu ogłoszenia daty nowej edycji programu, nie mogliśmy się doczekać premiery, aż w końcu nadszedł ten dzień! Za nami 1 odcinek nowej edycji Top Model 8. Jak zawsze nie zabrakło emocji, a krótkie zwiastuny tego, co czeka nas w kolejnych epizodach, tylko zaostrzyły apetyt na więcej. W premierowym sezonie programu pojawią się przede wszystkim wyjątkowi goście, którzy przygotowali specjalne zadania dla uczestników. Na ekranie zobaczymy postaci z różnych branży, nie tylko ze świata mody, m.in. Magdę Frąckowiak, Miśka Koterskiego, Anię Jagodzińską, Jurka Owsiaka i Małgorzatę Kożuchowską. Zanim jednak uczestnicy trafią do słynnego Domu Modelek i będą musieli zmierzyć się z ekscytującymi wzywaniami, czekają ich castingi oraz bootcamp. W premierowym odcinku poznaliśmy pierwszych uczestników Top Model 8! Sprawdźcie, co działo się na przesłuchaniach.

Top Model 8: Wszystko, co wiemy o nowej edycji programu TVN >>>

Top Model 8: znamy pierwszych uczestników 

Pierwszy casting 8. edycji programu Top Model odbył się w Warszawie. Wsparciem dla wszystkich kandydatów okazali się uczestnicy poprzedniej edycji: finalistka Ania Markowska, zwyciężczyni Kasia Szklarczyk oraz Żaklina Ta Dinh i Franciszek Strąkowski, którzy udzielali rad zestresowanym dziewczynom i chłopakom i podnosili ich na duchu. 

Pierwsza dziewczyna, która oczarowała jurorów, okazała się 21-letnia Magda Karwacka, studentka dziennikarstwa. Szczególnie zachwycił się nią Marcin Tyszka, który stwierdził, że połączenie kobiecych kształtów, urody, ale również delikatność i ogólna aparycja nadają się do modelingu. Z kolei Joanna Krupa i Kasia Sokołowska przyznały, że Magda jest perfekcyjna. Tym samym Magda została pierwszą uczestniczką Top Model, która przeszła do kolejnego etapu i która ma szansę, aby trafić do Domu Modelek i powalczyć o wygraną w programie!

Kolejnym uczestnikiem, który dostał szansę na bootcamp, jest Denis Chmielewski, który w wieku 12 lat wyjechał do Holandii razem z rodzicami. Jurorzy zgodnie stwierdzili, że pewny siebie i przystojny 24-latek powinien przejść do kolejnego etapu.

Następny kandydat, który dostał się do programu, to 27-letni Rafał Torkowski, dla którego do niedawna całym życiem był sport, a dokładnie skok o tyczce. Niestety kontuzja zniszczyła jego marzenia o wielkiej karierze sportowej. Męska część jury najpierw zwróciła uwagę na wysportowane ciało, a następnie Dawid Woliński przyznał, że Rafał go intryguje. Uczestnik podzielił się z jury swoją mroczną historią. Okazało się, że po zakończeniu swojej sportowej kariery był uzależniony od hazardu i przeszedł długą drogę, aby wyzdrowieć. Podczas żywej dyskusji między Dawidem a Marcinem, do akcji wkroczył Michał Piróg, który wstawił się za Rafałem. Ostatecznie chłopak otrzymał szansę na pokazanie swoich umiejętności w kolejnym etapie. 

Sandra Dorsz od dawna marzyła, aby wziąć udział w programie. 19-latka w tym roku zdała maturę i postanowiła spróbować swoich sił. Otrzymała zadanie od Kasi Sokołowskiej, aby zaprezentować na wybiegu ekscentryczny, błyszczący płaszcz i bikini. Poradziła sobie na tyle dobrze, że jurorzy dali jej cztery razy „tak”!

Zobacz także:

Na castingu jako kolejni uczestnicy pojawili się Natalia Nienałtowska ze swoim chłopakiem. Para mieszka w Australii i może pochwalić się pięknie wyrzeźbionymi ciałami, co nie umknęło uwadze jurorów. Marcin Tyszka zrobił im próbne zdjęcia w dmuchanym basenie. Jurorzy wyjątkowo polubili parę i dali im szansę na wygraną w Top Model!

Kolejną uczestniczką Top Model 8 jest 19-letnia Klaudia Chojnacka, tegoroczna maturzystka i trenerka koni, która zaintrygowała jurorów egzotyczną urodą. Okazało się, że dziewczyna jest w połowie Romką. Marcin Tyszka zrobił jej próbne zdjęcia w kostiumie kąpielowym. Po chwili zastanowienia jurorzy doszli do wniosku, że Klaudia powinna zawalczyć o miejsce w Domu Modelek. 

Jednym z ostatnich uczestników, który otrzymał szansę na udział w bootcampie, jest Dawid Woskanian. 20-letni doprowadził do łez nawet Marcina Tyszkę. Dlaczego? Chłopak cierpi na nieuleczalną chorobę, zespół Tourette’a, co było widać podczas castingu. Jednak nerwowe tiki nie przeszkodziły mu podczas sesji, a niebanalna uroda, wysportowana sylwetka i smykałka do modelingu zachwyciły jurorów. Podobnie jak jego determinacja i odwaga. Dlatego wszyscy jednogłośnie zdecydowali, że Dawid powinien znaleźć się w programie. 

Kto jeszcze dostał się do kolejnego etapu? W galerii powyżej znajdziecie zdjęcia z 1. odcinka Top Model 8.