W ósmej edycji Top Model naprawdę duże się dzieje! Po emisji ósmego odcinka programu wielu widzów uznało, że Sandra Dorsz i Staszek Obolewicz mają romans. Czy faktycznie jest między nimi coś więcej? O relacji uczestników Top Model 8 przeczytacie TUTAJ. Spore zainteresowanie fanów największego modowego show w Polsce wzbudził również konflikt między Klaudią El Dursi i Kingą Wawrzyniak. Dziewczyny nie potrafią się dogadać od samego początku programu. Klaudia chciała porozmawiać na osobności z koleżanką z Top Model 8, ale ona nie miała na to ochoty. O całej sprawie dowiedzieli się jurorzy. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński próbowali wytłumaczyć Kindze, że nie warto przejmować się opinią innych - szczególnie w takim programie jak Top Model, w którym uczestnicy walczą o swoje marzenia.

Ale Klaudia El Dursi i Kinga Wawrzyniak uznały, że popracują nad swoją relacją. Uczestniczki Top Model 8 mają za sobą (całkiem udaną) współpracę. Zazwyczaj nie wchodzą sobie jednak w drogę. I mogłoby się wydawać, że wszystko jest w porządku, gdyby nie wyznanie Sandry Dorsz z ósmego odcinka modowego show. O co dokładnie chodzi?

Top Model 8: Kinga Wawrzyniak oczerniła Klaudię El Dursi? Sandra Dorsz wyjawiła prawdę na temat konfliktu

O tym, co dokładnie działo się w ósmym odcinku Top Model 8 pisałyśmy TUTAJ. Uczestnicy programu polecieli do Izraela. W ramach jednego z zadań musieli zapozować na paddle board. Co ciekawe, pracowali w parach - tak, aby mogli wzajemnie zrobić sobie zdjęcia. Najlepiej poradziła sobie Sandra Dorsz, która współpracowała z Klaudią El Dursi. Wyznała przy okazji, że bardzo dobrze pracowało jej się ze staszą koleżanką. Wcześniej trzymała stronę Kingi, ale teraz jest jest wstyd z tego powodu. Nie znała bowiem całej prawdy dotyczącej konfliktu Klaudii El Dursi i Kingi Wawrzyniak.

Top Model 8: odcinek 8. Sesja na paddle board [WSZYSTKIE ZDJĘCIA] >>>

Teraz prawda wyszła ja jaw! Okazało się, że Kinga Wawrzyniak oczerniała Klaudię El Dursi i opowiadała nieprawdziwe rzeczy na jej temat innym uczestnikom. Dotyczyło to chociażby sytuacji z kawą. Według Kingi, Klaudia specjalnie pobrudziła jej ubrania napojem. Natomiast prawda jest taka, że Kinga sama strąciła kubek z kawą, który należał do Klaudii. Zaskoczeni? My bardzo! Wszystko wskazuje na to, że pozostali uczestnicy Top Model 8 są już zmęczeni zachowaniem Kingi Wawrzyniak. Z kolei główna zainteresowana zauważyła, że koleżanki oraz koledzy z domu modelek i modeli nie chcą z nią współpracować.

Top Model 8: odcinek 8. Sesja w klimacie city break w historycznej Jerozolimie >>>