Na początku września wystartowała kolejna – już ósma edycja Top Model. Największe modowe show w Polsce powróciło w wielkim stylu! Mimo tego, że dopiero poznajemy uczestników Top Model 8, wiele osób (już!) uznało nową serię za wyjątkową. Dlaczego? Chociażby ze względu na ciążę Joanny Krupy – celebrytka promienieje i wygląda obłędnie! Co więcej, twórcy programu wprowadzili złoty bilet, czyli gwarantowany wstęp do domu modelek i modeli. Za nami drugi odcinek Top Model, podczas którego poznaliśmy kolejnych uczestników ósmej edycji. Sprawdźcie, kto zrobił najlepsze wrażenie na Joannie Krupie, Kasi Sokołowskiej, Marcinie Tyszce oraz Dawidzie Wolińskim i przeszedł do kolejnego etapu programu.

Top Model 8: odcinek 2. Poznajcie kolejnych uczestników programu!

Jako pierwszą na wybiegu zobaczyliśmy Natalię Perlińską. Jurorzy od razu zwrócili uwagę na jej wzrost. Dziewczyna jest bowiem bardzo wysoka! Zawodowo gra w siatkówkę i planuje sportową emeryturę. Uznała, że to idealny moment na sprawdzenie swoich sił w modelingu. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński postanowili dać jej szansę i przepuścili do kolejnego etapu.

Kolejna uczestniczka, która dostała się na boot camp, to Ania Jaroszewska. Rudowłosa piękność stanęła przed obiektywem Marcina Tyszki. Kasia Sokołowska przyznała, że bardzo świadomie pozuje. Ania opowiedziała o chorobie, z którą zmagała się przez kilka ostatnich lat. Dziewczyna cierpiała na depresję. Przyznała jednak, że poradziła sobie z problemami i kocha swoje obecne życie. Już niedługo zobaczymy ją na boot campie. Problemy zdrowotne miała również Kinga Wawrzyniak. Zmagała się z zaburzeniami odżywania. Jakiś czas spędziła w specjalnym ośrodku. Dzięki temu poradziła sobie z chorobą. Aktualnie trenuje akrobatykę powietrzną. Co więcej, niedawno zdobyła tytuł Trzeciej Wicemiss Polski. Teraz spróbuje swoich sił w Top Model.

Krzysztof Kaletka totalnie zaskoczył fanów swoją osobowością. Uczestnik przyznał, że lubi się wyróżniać i chętnie bawi się modą. Jurorzy poprosili, aby 20-letni student wystylizował Marcina Tyszkę. Wybrał dla niego zestaw w odważnym – zielonym kolorze, który sam chętnie założyłby na Fashion Week. Joanna Krupa uznała, że Krzysztof jest bardzo uroczym chłopakiem i pozwoliła mu przejść do kolejnego etapu.

O miejsce w domu modelek i modeli powalczy również Michał Gała. Chłopak „kupił” jurorów swoją charyzmą, a także genialnym poczuciem humoru. Jak sam przyznał, kreuje swój wizerunek na komedianta. Okazało się jednak, że jest bardzo wrażliwy. Ma za sobą trudne dzieciństwo – jego tata jest alkoholikiem. Czy Michał poradzi sobie podczas boot campu? Trzymamy za niego mocno kciuki.

Tydzień temu do kolejnego etapu Top Model dostała się Magdalena Karwacka. Studentka dziennikarstwa została Miss Warszawy 2018. Natomiast w drugim odcinku ósmej edycji programu poznaliśmy Miss Wenezueli 2013. Gleymar Loyo totalnie zachwyciła jurorów! Wenezuelka pracowała kiedyś w państwowej telewizji, ale ze względu na sytuację w kraju wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Tam poznała swojego chłopaka – Polaka. Aktualnie mieszka z jego rodzicami w Kielcach.

Top Model 8: Joanna Krupa nie pojawi się w finale programu? >>>

Zobacz także:

Szansę od Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego otrzymał też Jakub Wrona. Chłopak zaskoczył wszystkich swoją pewnością siebie. W przeciwieństwie do Olgi Kleczkowskiej, która jeszcze podczas castingu nie była do końca pewna, czy chce wziąć udział w programie. Finalnie zdecydowała, że wykorzysta podejmie walkę o miejsce w domu modelek.

Joannie Krupie szczególnie spodobał się Mikołaj Kruczkowski – na pozór nieśmiały, niepewny siebie rockman. Celebrytka przyznała, że chłopak ma piękne usta i oczy. Natomiast Marcin Tyszka i Dawid Woliński postanowili przepytać kolejną uczestniczkę z biologii. Joanna Jaroszek uczy się bowiem w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. Życzymy jej, aby na boot campie poradziła sobie lepiej niż z pytaniami o fotosyntezę i chronione w Polsce gady.

Jeden z ostatnich uczestników, którego poznaliśmy podczas drugiego odcinka Top Model 8, to Marcin Chowaniak. Otwarty na świat i pewny siebie chłopak na co dzień trenuje Freerun, dzięki czemu doskonale zna swoje ciało, a także panuje nad wykonywanymi przez siebie ruchami. Z kolei Nikola Furman wykazała się niezwykłą dojrzałością. Ma dopiero 16 lat, ale (jak sama przyznała) wygląda na starszą. Nastolatka całkowicie oczarowała jurorów, w związku z czym postanowili dać jej szansę na udział w kolejnym etapie programu! Nie tylko swoją urodą, ale również podejściem do życia. Jest wolontariuszką w domu dziecka i każdą sobotę spędza z podopiecznymi ośrodka.

Top Model 8: odcinek 2. Kto dostał złoty bilet?

Jedną z nowości, którą przygotowali dla nas twórcy show jest złoty bilet. Dzięki niemu wybrana uczestniczka lub uczestnik od razu trafi do domu modelek. Kto go otrzymał? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy dopiero pod koniec drugiego odcinka Top Model 8. Szczęśliwą posiadaczką złotego biletu okazała się Klaudia El Dursi. Uczestniczka ma 30 lat, jest mamą dwóch chłopców, a na co dzień prowadzi własną pracownię krawiecką. Klaudia zachwyciła jurorów swoją egzotyczną urodą. Tata 30-latki pochodzi bowiem z Libii.

 

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie zdjęcia osób, które w drugim odcinku przeszły do kolejnego etapu modowego show. Co wydarzy się podczas boot campu? O tym przekonamy się już za tydzień!

Top Model powtórki – gdzie i o której obejrzeć odcinki 8. edycji programu? >>>