Co działo się w piątym odcinku Top Model 8? W domu modelek i modeli doszło do pierwszych spięć. Kinga Wawrzyniak i Klaudia El Dursi ewidentnie za sobą nie przepadają. Zdaniem innych uczestników, na czele z Sandrą Dorsz, nie są w stanie się dogadać. Ale już podczas pierwszego zadania dziewczyny starały się złagodzić konflikt. A było ono wyjątkowe! Dawid Woliński zabrał uczestników ósmej edycji Top Model na Tor Wyścigów Konnych Służewiec, gdzie czekali na nich goście specjalni – Maffashion i Wujaszek Liestyle. Finalistów podzielono na trzy grupy. Każda z nich miała przygotować modowy edytorial. Całość musiała być spójna. Najlepiej w tym zadaniu poradziła sobie Kinga Wawrzyniak. Uczestniczka wygrała sesję zdjęciową z Wujaszkiem Liestyle – influencerem i fotografem. To jednak nie koniec, a dopiero początek wrażeń!

Top Model 8: sesja na ściance wspinaczkowej. Gościem specjalnym Karolina Pisarek

Kolejne zadanie, które przygotowali twórcy Top Model 8, to sesja zdjęciowa na ściance wspinaczkowej. Za obiektywem stanął Łukasz Dziewic. Natomiast otuchy finalistom dodała podczas zadania Karolina Pisarek. Uczestnicy musieli poradzić sobie z wysokością, zapozować w sposób zgodny z wyznaczonymi im hashtagami, a także wyeksponować buty na zdjęciu. Pozowanie kilkanaście metrów nad ziemią okazało się nie lada wyzwaniem dla tych, którzy cierpią na lęk wysokości. Do tego grona należy Magda Karwacka i Klaudia El Dursi. Obie jednak poradziły sobie świetnie. Ale nie tak dobrze, jak Klaudia Chojnacka i Denis Chmielewski. To właśnie oni wygrali w tym zadaniu. Nagrodą okazała się profesjonalna sesja zdjęciowa dla marki DeeZee, która (uwaga!) została zrealizowana w Londynie.

Top Model 8: sesja nago. Uczestnikom towarzyszyła Kasia Struss

Sesja nago to dla wielu uczestników jedno z najtrudniejszych i najbardziej stresujących zadań. Uczestnicy musieli zmierzyć się z własnymi kompleksami, a część z nich również ze wstydem. Powiedzmy sobie szczerze: rozebranie się przed aparatem i kamerami do najłatwiejszych nie należy! Szczególnie w takich warunkach… Uczestnicy pozowali bowiem w bajkowej, ale niezwykle chłodnej aranżacji – między lodowymi rzeźbami. Wszyscy mogli liczyć jednak na wsparcie i rady od Kasi Struss, czyli polskiej ikony modelingu. Ania Jaroszewska zauważyła, że nagość jest czymś totalnie naturalnym. I to właśnie jej akt został uznany za najlepszy! Jurorzy docenili również starania oraz ciężką pracę Klaudii Chojnackiej, Dawida Woskaniana i Marcina Chowaniaka. Zdecydowanie gorzej poradziła sobie najmłodsza uczestniczka Top Model 8 – Nikola Furman. Podczas panelu jurorskiego Joanna Krupa przyznała, że 16-latka mogła odpaść dzisiaj z programu. Ale o tym, że nie musi wyprowadzać się jeszcze z domu modelek i modeli, zadecydował… Denis Chmielewski. Uczestnik zdecydował bowiem, że nie weźmie udziału w nagiej sesji. Przyznał, że nie wstydzi się nagości, ale kłóci się to z jego wartościami. Nie chciałby, aby nagie zdjęcia widziała jego rodzina.

Top Model 8: sesja nago [WSZYSTKIE ZDJĘCIA]! Gościem specjalnym Kasia Struss >>>

Top model 8: odcinek 5. Kto odpadł z programu?

Tym razem uczestników oceniali jurorzy – Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, jak również gości specjalni, czyli Kasia Struss oraz Katarzyna Dąbrowska – redaktor naczelna magazynu Glamour. Zgodnie stwierdzili, że najgorzej podczas sesji nago poradziła sobie Nikola Furman. Ale to nie ona odpadła z programu. Z Top Model 8 musiał pożegnać się Denis Chmielewski, który nie wziął udziału w sesji zdjęciowej. Co więcej, podczas panelu zdradził, że nie chciał sprzedać się przed aparatem. Jurorów nieco zdenerwowało zachowanie uczestnika. Marcin Tyszka przyznał, że obraża w ten sposób innych uczestników. Chyba nikt nie spodziewał się, że przygoda Denisa z programem zakończy się tak szybko!

Top Model 8: Denis Chmielewski. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniku Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ] >>>