Stacja TVN ogłosiła właśnie, że powstanie kolejna edycja programu Top Model! Największe modowe show w Polsce powróci na antenę już jesienią 2019! To prawda, że na emisję pierwszych odcinków Top Model 8 musimy jeszcze chwilę poczekać. Jednak już niedługo, bo za mniej niż miesiąc jury w niezmienionym składzie, czyli Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, wyruszy na poszukiwania przyszłych gwiazd modelingu! Kandydaci do programu będą musieli zachwycić jurorów swoim wyglądem, a także niebanalną osobowością. Natomiast nad całością czuwać będzie (tak samo, jak w poprzednich edycjach) Michał Piróg - dobry duch i najlepszy przyjaciel wszystkich uczestników.  

Kim są jurorzy „Top Model”? >>>

Top Model 8: Rozpoczynają się castingi do programu – castingi do nowej edycji

Zostało wam niewiele czasu na przygotowanie się do programu i pracę nad własną sylwetką, bowiem castingi do nowej edycji Top Model ruszają już w połowie kwietnia. Zostaną przeprowadzone w czterech miastach w całej Polsce. Pierwszy casting odbędzie się 14 kwietnia w Rzeszowie, kolejne w Gliwicach, Gdańsku i Warszawie – ten ostatni zaplanowany jest na 25 maja. Dokładną rozpiskę wszystkich castingów (wraz z datami) znajdziecie poniżej. Save the date!  

Top Model 8: Rozpoczynają się castingi do programu – casting internetowy

Nie martwcie się jednak, jeżeli nie możecie pojawić się na żadnym z wyżej wymienionych castingów. Twórcy programu pomyśleli również o was. Stacja TVN idzie z duchem czasu, dlatego poszukiwania kolejnej Top Modelki lub Top Modela zostaną przeprowadzone również online. Już 31 marca 2019 rusza casting internetowy do ósmej edycji Top Model. Co zrobić, aby zgłosić się do programu? Procedura jest niezwykle prosta - wystarczy, że wypełnicie formularz na stronie www.topmodel.tvn.pl.

Top Model 8: Rozpoczynają się castingi do programu – dokładne daty castingów

14 kwietnia 2019 – Rzeszów

12 maja 2019 – Gliwice

18 maja 2019 – Gdańsk

Zobacz także:

25 maja 2019 – Warszawa

Casting internetowy rusza 31 marca 2019

Od Tyry Banks do Joanny Krupy, czyli historia programu „Top Model” >>>

Wszystkim zdecydowanym na wzięcie udziału w castingach do Top Model 8 życzymy powodzenia. Trzymamy za was mocno kciuki! Jeżeli natomiast część z was wciąż się waha, ma wątpliwości, albo po prostu boi się wzięcia udziału w programie, to przypominamy, że nie ma nic ważniejszego (i piękniejszego), niż walka o własne marzenia i inwestycja w siebie. Kto wie, może już za kilka miesięcy powtórzycie sukces poprzednich zwycięzców show, między innymi Karoliny Pisarek, Radka Pestki, Patryka Grudowicza, czy Kasi Szklarczyk i zrobicie międzynarodową karierę w modelingu?

 Hubert Gromadzki wyznaje prawdę o sobie w filmie „Czego nie wiecie o mnie” na swoim YouTubie >>>