W ostatnim odcinku uczestnicy Top Model 8 polecieli do Turcji, aby tam kontynuować walkę o tytuł kolejnej polskiej top modelki, albo następnego polskiego top modela. Na początku programu Sandra Dorsz, Staszek Obolewicz, Klaudia El Dursi, Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska i Kinga Wawrzyniak musieli wykonać zadanie na Grand Bazarze. Następnie czekały ich spotkania z projektantami. Właśnie one decydowały o tym, w których pokazach ( i czy w ogóle) pójdą uczestnicy Top Model 8. Oczywiście, każdy odcinek to również sesja zdjęciowa z uznanym fotografem. Tym razem finaliści pozowali na ulicach Stambułu.

Top Model 8: odcinek 11. Sesja zdjęciowa w Stambule 

Sesja zdjęciowa na tle kolorowych uliczek Stambułu okazała się wyjątkowo trudna! Sandra Dorsz i Olga Kleczkowska miały ogromny problem z utrzymaniem równowagi. Uczestniczki Top Model 8 pozowały bowiem w butach na wysokim obcasie, a do tego na stromej ulicy pokrytej kostką brukową. Ale obie poradziły sobie świetnie! Co więcej, zdjęcie Sandry zostało uznane za najlepsze. Sporo trudności napotkał również Dawid Woskanian. Chłopak pozował na bardzo ruchliwej ulicy i co jakiś czas musiał przepuszczać samochody. Do tego robiło się coraz ciemniej. W pewnym momencie Dawid uznał, że pochwali się swoimi zdolnościami akrobatycznymi. Uczestnik Top Model 8 zapozował… stojąc na rękach! Wow, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Bardzo dobrze przed obiektywem tureckiego fotografa poradził sobie także Staszek Obolewicz, który dodał scenerii wyjątkowej energii.

Top Model 8: Klaudia El Dursi zdobyła się na szczere wyznanie. Uczestniczka Top Model 2019 opowiedziała o hejcie i swoich dzieciach >>>

Problemy z pozowaniem miały natomiast Kinga Wawrzyniak i Klaudia El Dursi. Najstarsza uczestniczka Top Model 8 straciła pewność siebie. Na zdjęciu zginęła wśród kolorowych elewacji, tureckich flag, jak również tradycyjnych ozdób. Z kolei 22-latka wyglądała na znudzoną. Miała na sobie piękną sukienkę, ale nie wykorzystała jej (i swojego) potencjału. Na tym etapie programu poziom jest naprawdę wysoki – nie ma już miejsca na takie zachowanie i błędy. Właśnie dlatego jurorzy zdecydowali, że w tym tygodniu z Top Model 8 odpada Kinga. Zgadzacie się z ich wyborem?

Top Model 8: Kinga Wawrzyniak. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ] >>>

Wszystkie zdjęcia z sesji w Stambule znajdziecie w naszej galerii – na górze strony. Sami oceńcie, kto poradził sobie najlepiej.