Największe modowe show w Polsce powraca! Premierę Top Model 8 zaplanowano na pierwszy tydzień września. Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie zadania tym razem przygotowali twórcy programu dla uczestników i czym zaskoczą nas – widzów. Najwyższy czas poznać szczegóły ósmej edycji Top Model, czyli największego modowego show w Polsce. Sprawdźcie poniżej, kiedy dokładnie program wróci na antenę, czy zmieniono godziny emisji, kto będzie oceniał uczestników i (najważniejsze!), dlaczego nowa seria show już teraz została uznana za „wyjątkową”.

Top Model 8: Wszystko, co wiemy o nowej edycji programu TVN - jurorzy

Czy skład jurorski Top Model pozostanie taki sam? Tak! W tej edycji ponownie zobaczymy Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego. Co więcej, niektórzy sądzą, że dziecko Joanny Krupy (maleństwo przyjdzie na świat pod koniec października lub na początku listopada) będzie pełnić rolę piątego jurora. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. W nowej edycji modowego show nie zabraknie również Michała Piróga, czyli opiekuna uczestników i dobrego ducha TM, a także gości specjalnych.

Top Model 8: Wszystko, co wiemy o nowej edycji programu TVN – dlaczego będzie wyjątkowa?

Mimo tego, że premiera pierwszego odcinka Top Model 8 odbędzie się dopiero za kilka dni, a twórcy programu niechętnie zdradzają związane z nim szczegóły (co oczywiście w pełni rozumiemy), nowa edycja już zyskała miano „wyjątkowej”. Dlaczego? Chodzi przede wszystkim o ciążę Joanny Krupy. Modelka ma za sobą kilka miesięcy intensywnej pracy na planie programu – nie zwolniła tempa. Pozostali członkowie jury obawiali się, czy Joanna Krupa poradzi sobie w nowych okolicznościach, ale ta pozytywnie ich zaskoczyła. Celebrytka nie tylko czuje się świetnie, ale też wygląda znakomicie. Dosłownie, promienieje!

Top Model 8: Wszystko, co wiemy o nowej edycji programu TVN – „złoty bilet”

Ta edycja programu będzie wyjątkowa również ze względu na nowość, którą przygotowali dla nas twórcy Top Model. O co chodzi? Oczywiście, o „złoty bilet”. Dzięki niemu wybrana uczestniczka lub uczestnik nowej edycji prosto z castingu trafi do domu modelek, pomijając tym samym etap boot campu. To niesamowite wyróżnienie! Jesteśmy niezwykle ciekawe, kto okaże się tym szczęśliwcem.

Top Model 8: Wszystko, co wiemy o nowej edycji programu TVN – czy Joanna Krupa pojawi się na finale?

Jak wspominaliśmy, Joanna Krupa urodzi pod koniec października, albo na początku listopada 2019 roku. W związku z tym, wciąż nie wiadomo, czy modelka pojawi się w (emitowanym na żywo!) odcinku finałowym Top Model 8. Finał Top Model odbędzie się 25 listopada. Natomiast w rozmowie z Faktem Joanna Krupa przyznała, że nie wyobraża sobie, aby nie wzięła udziału w finale. Jeżeli zdrowie jej na to pozwoli i lekarze nie będą mieli nic przeciwko, z całą pewnością przyleci do Polski. Jednocześnie podkreśla, że dziecko to priorytet.

Top Model 8: Wszystko, co wiemy o nowej edycji programu TVN - uczestnicy

Od czwartej edycji Top Model, która była emitowana w 2014 roku, w programie mogą brać udział także mężczyźni. Karierę modowemu show TVN-u (oczywiście w pewnym stopniu) zawdzięczają m.in. Jakob Kosel, Radek Pestka i Patryk Grudowicz. W tej kwestii nic się nie zmieniło. W Top Model 8 zobaczymy dziewczyny, jak również chłopaków. Twórcy programu zapowiedzieli, że w tej serii szukają nie tylko fotogenicznych twarzy, ale również ciekawych osobowości.

Top Model 8: Wszystko, co wiemy o nowej edycji programu TVN - data premiery i godzina emisji

Premiera nowej edycji Top Model odbędzie się 2 września, czyli (dosłownie!) za kilka dni. Tak samo jak w przypadku poprzednich serii, program będzie emitowany w każdy poniedziałek o godz. 21:30. Zarezerwujcie sobie początek tygodnia, bo takiego show nie można przegapić! Natomiast powtórki każdego z odcinków show będziecie mogli oglądać w soboty o godz. 14:55

Zobacz także:

Top Model 8: Wszystko, co wiemy o nowej edycji programu TVN – długość odcinków

W przeciwieństwie do poprzednich, odcinki ósmej edycji Top Model będą trwały (aż!) półtorej godziny. W związku z tym jesteśmy pewne, że historia, a także kolejne poczynania uczestników programu zostaną przedstawione w bardzo szczegółowy sposób.

Top Model 8: Wszystko, co wiemy o nowej edycji programu TVN - gdzie oglądać?

Oczywiście, za emisję wszystkich odcinków Top Model odpowiada stacja TVN. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie wszyscy mają w domu telewizor. Jeżeli należycie do tego grona, nie martwcie się! Największe show modowe w Polsce możecie oglądać również w internecie, a konkretnie na platformie streamingowej Player.pl. Bezpłatny dostęp do odcinków show zyskuje się po zakończeniu ich emisji w telewizji.

Ramówka TVN jesień 2019: Joanna Krupa, Marina Łuczenko, Małgorzata Rozenek i inne gwiazdy na prezentacji nowości stacji >>>