Październikowy „Glamour” z uczestnikami „Top Model 9” na okładce! Zobaczcie efekty sesji!

Oglądaliście ostatni, 4. odcinek „Top Model 9”? Doskonale wiecie więc, że jedną z pierwszych atrakcji (i jednym z pierwszych poważnych wyzwań), był dla uczestników udział w sesji okładkowej. I to nie byle jakiej – pojawili się oni na okładce październikowego numeru „Glamour”!

„Okładka w karierze modelki jest najważniejsza – w dobrym magazynie to spełnienie marzeń” – cieszyła się Maja Siwik, ale i innym nie brakowało entuzjazmu. Tym bardziej, że tematem przewodnim sesji była dobra zabawa! 

„Chcieliśmy pokazać uczestnikom, że na planie sesji można się świetnie bawić, ale i sprawdzić, jak oni działają w grupie (...) – w takich sesjach grupowych od razu widać osobowość modeli” – powiedziała obecna w studio redaktor naczelna magazynu „Glamour” Katarzyna Dąbrowska. 

Z tego samego powodu modele i modelki zostali ubrani tak samo – wszyscy mieli na sobie ubrania z Modivo dostępne na modivo.pl– T-shirty, bluzy, krótkie legginsy, szorty i – przede wszystkim – charakterystyczne kurtki bomberki z kolekcji Guess. A oprócz tego fenomenalne dodatki marki: ciężkie, motocyklowe buty lub sneakersy, torebki na łańcuszku (hit sezonu) i saszetki-nerki. Obowiązujący dress code? Black&white w wygodnym sportowym wydaniu, dodatkowo przełamany energetycznym żółtym akcentem. Nie dziwi więc, że kiedy stanęli przed obiektywem Filipa Zwierzchowskiego uczestnicy „Top Model” czuli się tak swobodnie, że mogli dać z siebie wszystko!

W efekcie powstały dwie okładki. Z jednej uśmiechają się do was: Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek, Agnieszka Skrzeczkowska, Mariusz Jakubowski, Dominik Bereżański, Gracja Kalibabka i Karolina Płocka, z drugiej – Wiktoria Chorążak, Domenic D'Angelica, Weronika Kaniewska, Łukasz Bogusławski, Maja Siwik, Ernest Morawski i Karolina Kuczyńska. Która podoba wam się bardziej? Zajrzyjcie do naszej galerii i oceńcie sami. Obejrzyjcie też pozostałe zdjęcia z uczestnikami „Top Model 9”, które powstały podczas sesji. Będziecie zachwyceni!