W 10. odcinku Top Model 9 uczestnicy wzięli udział w aż trzech sesjach zdjęciowych – komercyjnej sesji zdjęciowej dla sklepu internetowego, sesji beauty oraz sesji inspirowanej wielkimi dziełami sztuki, która odbyła się we wnętrzach Muzeum Narodowego w Warszawie. Warto było dać z siebie wszystko (szczególnie) podczas ostatniego zadania. Uczestnicy Top Model 2020, którzy poradzili sobie najlepiej podczas sesji zdjęciowej muzeum, otrzymali przepustkę do kolejnego etapu, jakim jest półfinał. Sprawdź poniżej, jak wyglądała praca na planie i kto poradził sobie najlepiej przed obiektywem Marcina Kępskiego, a kto (niestety) najgorzej.

Top Model 9: sesja w Muzeum Narodowym w Warszawie

Sesja zdjęciowa we wnętrzach Muzeum Narodowego w Warszawie zasługuje na miano wyjątkowej. Stylizacje uczestników Top Model 9, a właściwie kostiumy inspirowane były dziełami sztuki, w tym obrazami Pomarańczarka, Akademickie studio nagiego mężczyzny, Dziwny ogród i Portret Adama Mickiewicza na Judahu. Zostały one przygotowane przez Karlę Gruszecką, czyli jedną z najpopularniejszych stylistek w Polsce, dyrektor mody Vogue Polska.

Uczestnicy Top Model 9 musieli pozować na tle prac autorstwa najwybitniejszych artystów w historii malarstwa, które na co dzień można podziwiać w Muzeum Narodowym w Warszawie. Zadanie (wbrew pozorom) było naprawdę trudne. Uczestnicy musieli wykazać się kreatywnością, a jednocześnie zachować pokorę – w końcu inspirowali się prawdziwymi mistrzami. Na szczęście podczas sesji mogli liczyć na wsparcie Moniki Jac Jagaciak, czyli jednej z najpopularniejszych polskich modelek, która ma na swoim koncie współpracę z wieloma markami i topowymi projektantami.

Kto poradził sobie najlepiej podczas sesji zdjęciowej w muzeum w 10. odcinku Top Model 9? Zdaniem jurorów, czyli Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego oraz gości specjalnych: Moniki Jac Jagaciak i redaktora naczelnego magazynu Vogue Polska Filipa Niedenthala, najlepsze zdjęcie należało do Mikołaja Śmieszka. To jego druga wygrana z rzędu!

Jak się okazało, najsłabiej podczas tego zadania poradzili sobie Mariusz Jakubowski oraz Karolina Płocka. To właśnie oni musieli pożegnać się z programem w 10 odcinku. Zgadzacie się z takim werdyktem?

Top Model 9: Mariusz Jakubowski – wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniku Top Model 2020 [KWESTIONARIUSZ] >>>

W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć wszystkie zdjęcia z sesji zdjęciowej, która odbyła się w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Zobacz także: