W 10. odcinku Top Model nie zabrakło emocji, jak również nieoczekiwanych zwrotów akcji. Uczestnicy modowego show wzięli udział w trzech sesjach zdjęciowych i walczyli o udział w półfinale. W tym odcinku z programem musiały pożegnać się aż dwie osoby – Mariusz Jakubowski i Karolina Płocka. Jeśli chcesz poznać jedną z najmłodszych uczestniczek Top Model 9, świetnie się składa. Sprawdźcie, które osoby z branży mody ją inspirują, którego jurora uważa za najbardziej wymagającego oraz z jakimi domami mody chciałaby współpracować.

Top Model 9: Karolina Płocka. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 2020 [KWESTIONARIUSZ]

Ile masz lat?

Mam 18 lat.
 

Jakie są Twoje wymiary?

Wzrost 169cm, 78/63/89
 

Która postać z branży mody najbardziej Cię inspiruje?

Bardzo inspiruje mnie Cindy Crawford, lata mijają a swoim charakterem i urodą sprawia, że do teraz jest ikoną, jest kobietą wartą naśladowania.
 

Zobacz także:

Dlaczego zgłosiłaś się do programu?

Do programu zgłosiłam się aby sprawdzić, czy jest to droga, którą chcę podążać oraz po to, żeby stać się bardziej samodzielną.
 

Kogo najbardziej polubiłaś w programie?

Najbardziej polubiłam Michała Piróga, ponieważ jest inspirującą osobą, jest osobą bardzo kreatywną i zaraża pozytywną energią. Wiele się od niego nauczyłam i otrzymałam dużo pomocnych rad.
 

Która rada z otrzymanych w programie była dla Ciebie najcenniejsza?

„Mimo, że nie posiadasz wzrostu jesteś wstanie zastąpić go swoich charakterem, optymizmem i inteligencją.”

 

Twoja ikona stylu?

Moją ikoną stylu jest na pewno Sara Boruc- Mannei, jej styl jest bardzo minimalistyczny i w punkt. Kasia Sokołowska, która jest definicją elegancji.

 

Który z jurorów był najbardziej wymagający?

Myślę, że Kasia jest bardzo konkretną kobietą i jej wymagania również takie były.

 

Które zadanie w programie było dla Ciebie największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem niewątpliwie była dla mnie sesja rodzinna, ponieważ musiałam utrzymać emocje w ryzach a przy tym wykonać dobre zdjęcie.

 

Co jest Twoim największym zawodowym marzeniem?

Moim największym zawodowym marzeniem jest odnieść sukces, być kobietą niezależną i na koniec każdego dnia mówić sobie, że jestem szczęśliwa. Chciałabym założyć własną firmę oraz prowadzić zajęcia z coachingu, być kimś inspirującym i pomocnym.

 

Co radzisz tym, którzy chcieliby zgłosić się do kolejnej edycji Top Model?

Moja porada dla naszych następców jest taka, aby uzbroili się w cierpliwość, przyszli do programu z dużą pokorą, żeby mimo krytyki się nie oddawali, uwagi brali do siebie, a przede wszystkim, żeby byli sobą.

 

Gdybyś miała szansę poprawić jedną rzecz, którą zawaliłaś w Top Model, co by to było?

Jestem dumna z tego co osiągnęłam w programie, mimo porażek uważam nawet, że każda z nich przyczyniła się do mojego sukcesu.

 

Marka, której chciałabyś zostać ambasadorem?

Chciałabym zostać ambasadorką marki Chanel Beauty, ponieważ kojarzy mi się z sukcesem.

 

Który uczestnik programu ma największą szansę na karierę w modelingu?

Uważam, że jestem ambitną osobą, dlatego mocno wierzę w siebie.

 

Wymień trzy światowe domy mody, z którymi chciałbyś współpracować.

Miu Miu, Chanel, Versace

 

Podaj ulubione konta na Instagramie związane z modą (modelki, marki, projektanci etc.):

Sara Boruc- Mannei, Kasia Sokołowska, Donatella Versace, Anja Rubik, Jessica Goicoechea, Emily Ratajkowski, Balenciaga, Alicia Roddy, The Blonde Salad, Chiara Ferragni.

Top Model 9: odcinek 10. za nami. Co się działo? Trzy sesje zdjęciowe i walka o półfinał. Z programu odpadły aż dwie osoby >>>