W 10. odcinku Top Model nie zabrakło emocji, jak również nieoczekiwanych zwrotów akcji. Uczestnicy modowego show wzięli udział w trzech sesjach zdjęciowych i walczyli o udział w półfinale. W tym odcinku z programem musiały pożegnać się aż dwie osoby – Mariusz Jakubowski i Karolina Płocka. Jeśli chcesz poznać jedną z najmłodszych uczestniczek Top Model 9, świetnie się składa. Sprawdźcie, które osoby z branży mody ją inspirują, którego jurora uważa za najbardziej wymagającego oraz z jakimi domami mody chciałaby współpracować.

Top Model 9: Karolina Płocka. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 2020 [KWESTIONARIUSZ]

Ile masz lat?

Mam 18 lat.
 

Jakie są Twoje wymiary?

Wzrost 169cm, 78/63/89
 

Która postać z branży mody najbardziej Cię inspiruje?

Bardzo inspiruje mnie Cindy Crawford, lata mijają a swoim charakterem i urodą sprawia, że do teraz jest ikoną, jest kobietą wartą naśladowania.
 

Dlaczego zgłosiłaś się do programu?

Do programu zgłosiłam się aby sprawdzić, czy jest to droga, którą chcę podążać oraz po to, żeby stać się bardziej samodzielną.
 

Kogo najbardziej polubiłaś w programie?

Najbardziej polubiłam Michała Piróga, ponieważ jest inspirującą osobą, jest osobą bardzo kreatywną i zaraża pozytywną energią. Wiele się od niego nauczyłam i otrzymałam dużo pomocnych rad.
 

Która rada z otrzymanych w programie była dla Ciebie najcenniejsza?

„Mimo, że nie posiadasz wzrostu jesteś wstanie zastąpić go swoich charakterem, optymizmem i inteligencją.”

 

Twoja ikona stylu?

Moją ikoną stylu jest na pewno Sara Boruc- Mannei, jej styl jest bardzo minimalistyczny i w punkt. Kasia Sokołowska, która jest definicją elegancji.

 

Który z jurorów był najbardziej wymagający?

Myślę, że Kasia jest bardzo konkretną kobietą i jej wymagania również takie były.

 

Które zadanie w programie było dla Ciebie największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem niewątpliwie była dla mnie sesja rodzinna, ponieważ musiałam utrzymać emocje w ryzach a przy tym wykonać dobre zdjęcie.

 

Co jest Twoim największym zawodowym marzeniem?

Moim największym zawodowym marzeniem jest odnieść sukces, być kobietą niezależną i na koniec każdego dnia mówić sobie, że jestem szczęśliwa. Chciałabym założyć własną firmę oraz prowadzić zajęcia z coachingu, być kimś inspirującym i pomocnym.

 

Co radzisz tym, którzy chcieliby zgłosić się do kolejnej edycji Top Model?

Moja porada dla naszych następców jest taka, aby uzbroili się w cierpliwość, przyszli do programu z dużą pokorą, żeby mimo krytyki się nie oddawali, uwagi brali do siebie, a przede wszystkim, żeby byli sobą.

 

Gdybyś miała szansę poprawić jedną rzecz, którą zawaliłaś w Top Model, co by to było?

Jestem dumna z tego co osiągnęłam w programie, mimo porażek uważam nawet, że każda z nich przyczyniła się do mojego sukcesu.

 

Marka, której chciałabyś zostać ambasadorem?

Chciałabym zostać ambasadorką marki Chanel Beauty, ponieważ kojarzy mi się z sukcesem.

 

Który uczestnik programu ma największą szansę na karierę w modelingu?

Uważam, że jestem ambitną osobą, dlatego mocno wierzę w siebie.

 

Wymień trzy światowe domy mody, z którymi chciałbyś współpracować.

Miu Miu, Chanel, Versace

 

Podaj ulubione konta na Instagramie związane z modą (modelki, marki, projektanci etc.):

Sara Boruc- Mannei, Kasia Sokołowska, Donatella Versace, Anja Rubik, Jessica Goicoechea, Emily Ratajkowski, Balenciaga, Alicia Roddy, The Blonde Salad, Chiara Ferragni.

Top Model 9: odcinek 10. za nami. Co się działo? Trzy sesje zdjęciowe i walka o półfinał. Z programu odpadły aż dwie osoby >>>