Za nami 10. odcinek Top Model 9, w którym nie zabrakło wielkich emocji. Poziom jest naprawdę wysoki – uczestnicy muszą ze sobą rywalizować, by osiągnąć upragniony cel, jakim jest wygrana w modowym show. Przypomnijmy, że zwyciężczyni lub zwycięzca otrzyma nie tylko tytuł top modelki albo top modela, ale również czek o wartości 100 tysięcy złotych, podpisze kontrakt z prestiżową agencją modelingową Model Plus i pojawi się na okładce magazynu GLAMOUR. Jest o co walczyć! Co działo się w ostatnim odcinku Top Model 9, który został wyemitowany w środę 4 listopada 2020 roku? Mieszkańcy domu modelek i modeli wzięli udział w trzech zadaniach – komercyjnej sesji zdjęciowej dla sklepu internetowego, sesji beauty oraz sesji zdjęciowej inspirowanej dziełami sztuki, która odbyła się w Muzeum Narodowym w Warszawie. Uczestnicy, którzy poradzili sobie najlepiej, pojadą na fashion week. Niestety nie wszyscy będą mogli spełnić swoje marzenie, jakim jest pójście w pokazie topowego projektanta. Tym razem z Top Model 9 musiały pożegnać się aż dwie osoby. Sprawdź, o kogo chodzi.

Top Model 9: odcinek 10 – sesja komercyjna dla sklepu internetowego

Pierwszym z trzech zadań, w których udział wzięli uczestnicy Top Model 9 w 10. odcinku programu, była komercyjna sesja zdjęciowa dla sklepu internetowego Modivo. Mieszkańcy domu modeli i modelek zostali podzieleni w pary. Weronika współpracowała z Mają, Dominic z Ernestem, Karolina Płocka z Patrycją, a Mariusz z Mikołajem. Zadanie było o tyle trudne, że każda para miała zaledwie 20 minut na tworzenie modnych stylizacji oraz pozowanie. Najlepiej przed obiektywem Łukasza Dziewica poradzili sobie Weronika Kaniewska oraz Domic D’Angelica. W nagrodę wzięli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej promującej nową kolekcję sklepu internetowego.

Top Model 9: odcinek 10. – sesja beauty

„Każdy z nas jest niepowtarzalny i nie do podrobienia” – takimi słowami przywitał uczestników Michał Piróg, a tym samym zdradził, na czym będzie polegała kolejna sesja zdjęciowa, w której wezmą udział. Tym razem wcielali się nie tylko w rolę profesjonalnych modeli, ale również dyrektorów kreatywnych. Musieli stworzyć koncepcję całej sesji zdjęciowej. Przy wsparciu profesjonalnych wizażystów musieli wykonać makijaże, które odzwierciedlały to, co dla nich naprawdę ważne, pozwalały wyrazić siebie. Nad całością czuwał także Wilson, jeden z najpopularniejszych makijażystów w kraju, ambasador wegańskiej linii kosmetyków. W tym zadaniu najlepsza okazała się Patrycja Sobolewska. Wszystkie zdjęcia z tej sesji możesz zobaczyć TUTAJ: Sesja zdjęciowa beauty

Top Model 9: odcinek 10 – sesja zdjęciowa w muzeum

Ostatnia sesja zdjęciowa w 10. odcinku Top Model 9 odbyła się w Muzeum Narodowym w Warszawie. Stylizacje uczestników były inspirowane wielkimi dziełami sztuki, m.in. Pomarańczarka, Akademickie studio nagiego mężczyzny, Dziwny ogród i Portret Adama Mickiewicza na Judahu skale. Mieszkańcom domu modelek i modeli towarzyszyła Karla Gruszecka, czyli dyrektorka mody magazynu Vogue Polska oraz stylistka, a także modelka Monica Jac Jagaciak, która ma na swoim koncie współpracę z najlepszymi projektantami mody na świecie.

Kto poradził sobie najlepiej przed obiektywem Marcina Kępskiego? Zdaniem Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki, Dawida Wolińskiego oraz gości specjalnych Moniki Jac Jagaciak i Filipa Niedenthala, redaktora naczelnego magazynu Vogue Polska najlepsze zdjęcie tego odcinka należy do Mikołaja Śmieszka.

Poza Mikołajem Śmieszkiem w półfinale 9. edycji Top Model zobaczymy również Maję Siwik, Dominica D’Angelicę, Weronikę Kaniewską, Patrycję Sobolewską oraz Ernest Morawski.

Top Model 9: odcinek 10 – kto odpadł

Ten odcinek nie dla wszystkich zakończył się szczęśliwie. Tuż przed półfinałem z programem musiały pożegnać się aż dwie osoby, a mianowicie Karolina Płocka i Mariusz Jakubowski.

Zobacz także:

Top Model 9: Karolina Płocka. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 2020 [KWESTIONARIUSZ] >>>