9. edycja Top Model trwa w najlepsze! Już po emisji pierwszych odcinków widzowie uznali ten sezon za wyjątkowy. I wcale nie chodzi o lekko zmienioną, a właściwie dopasowaną do obecnej sytuacji formułą, tylko o wysoki poziom, jaki reprezentowali (i wciąż reprezentują) uczestnicy. Po 10 odcinkach Top Model 9 poprzeczka zawieszona jest jeszcze wyżej. Twórcy modowego show i goście specjalni przygotowują coraz trudniejsze zadania, z którymi poradzą sobie tylko najlepsi. W ostatnim odcinku Top Model 2020 (wyemitowanym 4 listopada) uczestnicy wzięli udział w aż trzech sesjach zdjęciowych, w tym w sesji beauty. Kto poradził sobie najlepiej podczas tego zadania?

Top Model 9: sesja zdjęciowa beauty

Tym razem uczestnicy Top Model 9 nie tylko pozowali, ale również wcielili się role dyrektorów kreatywnych. Patrycja Sobolewska, Maja Siwik, Mikołaj Śmieszek, Weronika Kaniewska, Mariusz Jakubowski, Dominic D’Angelica, Karolina Płocka i Ernest Morawski musieli stworzyć koncepcje swoich sesji zdjęciowych. Następnie dzięki wsparciu i pomocy profesjonalnych wizażystów stworzyli artystyczne makijaże. Niezwykle ważne było jednak to, by makeup odzwierciedlał to, co naprawdę ważne dla mieszkańców modeli i modelek. Nad całością czuwali Michał Piróg, czyli dobry duch programu Top Model 9, a także jeden z najpopularniejszych makijażystów w kraju Wilson.

Top Model 9: odcinek 10. Sesja w muzeum inspirowana dziełami sztuki >>>

Mikołaj Śmieszek zainspirował się postacią Jokera, Patrycja Sobolewska motylami, Mariusz Jakubowski morzem, natomiast Maja Siwik wojennym kamuflarzem. Karolina Płocka postawiła na styl glamour, a Ernest Morawski podkreślił swoje spojrzenie za pomocą czarnych cieni do powiek. Z kolei Dominic D'Angelica bardzo się otworzył - złoty makijaż z elementami czerni nawiązywał do trudnych chwil w jego życiu. Weronika Kaniewska chciała podkreślić to, jak bardzo rozwinęła się na przestrzeni ostatnich tygodni - teraz ma dużo więcej energii, niż na początku edycji. 

Kto poradził sobie najlepiej przed obiektywem Macieja Skwary? Najlepsze zdjęcie należało do Patrycji Sobolewskiej, która postanowiła stworzyć makijaż inspirowany motylami. Wyglądała naprawdę zjawiskowo! Nagrodą dla zwyciężczyni w tym zadaniu okazała się sesja wizerunkowa promująca linię kosmetyków wegańskich. Wow!

Top Model 9: odcinek 10. za nami. Co się działo? Trzy sesje zdjęciowe i walka o półfinał. Z programu odpadły aż dwie osoby >>>