Dzisiejszy, 11. odcinek Top Model 9 był półfinałowym epizodem tej edycji programu. I od razu zaczął się od zaskoczeń. Ponieważ jest to absolutnie nietypowa edycja, do której zarówno castingi, jak i zdjęcia miały miejsce już w czasie pandemii koronawirusa, niestety nieuniknione było, że COVID-19 może pokrzyżować plany uczestników Top Model 2020. Tak też się stało i to przed samym wyjazdem na fashion week, będący decydującym starciem przed wielkim finałem. Tym razem do Grecji, a konkretnie do Aten i na tamtejszy Athens Xclusive Designers Week ze względów zdrowotnych nie mogli polecieć Dominic D’Angelica, Ernest Morawski oraz Patrycja Sobolewska. W ich miejsce jurorzy w składzie: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska i Marcin Tyszka wytypowali do wyjazdu Karolinę Kuczyńską i Mariusza Jakubowskiego. To właśnie oni razem z Weroniką Kaniewską, Mają Siwik i Mikołajem Śmieszkiem udali się do stolicy Grecji walczyć o swoje marzenia.


Top Model 9: Patrycja Sobolewska i Dominic D’Angelica w kampanii Apart. Zobaczcie, jak wypadli! >>> 
 

Top Model 9: odcinek 11 – edytorial inspirowany filmem Mamma Mia!

Pamiętacie, gdzie powstały zdjęcia do popularnego filmu Mammia Mia! z Colinem Firthem, Meryl Streep, Pierce’em Brosnanem, Amandą Seyfired i Lily James w obsadzie? Oczywiście w Grecji. Nic dziwnego, że kadry z tego kultowego już obrazu posłużyły za inspirację do zadania, jakie do wykonania otrzymali uczestnicy Top Model 9. Musieli sami stworzyć stylizacje, które sprawdzą się w modowym edytorialu. Jak im poszło? Mikołaj pracował z Karoliną, a Mariusz z Weroniką i Mają. Każda z grup dostała do zrobienia trzy fotki w oznaczonych na mapie miejscach w stolicy Aten. Dawid Woliński i Marcin Tyszka zdecydowali, że przed i za obiektywem aparatu lepiej poradzili sobie Karolina i Mikołaj.
 


Top Model
9: odcinek 11 – castingi przed ateńskim fashion weekiem

Kolejnym etapem pobytu uczestników Top Model 9 w Atenach były castingi decydujące o tym, kto pójdzie w pokazach podczas Athens Xclusive Designers Week. Ponownie podzieleni w teamy tym razem Weronika, Karolina, Mariusz oraz Maja i Mikołaj i z mapami w ręku aspirujący modele i modeli ruszyli w poszukiwaniu atelier projektantów. Do pierwszego, czyli Parisa Valtadoros trafili Mariusz, Karolina i Weronika, którzy mieli pozytywne odczucia po tym, jak zaprezentowali się greckiego projektantowi. Mikołaj i Maja także końcu dotarli do miejsca, gdzie spotkali się z designerką Kathy Heyndels. Tam atmosfera była nieco napięta.

Kolejnymi punktami do odbycia castingów było atelier Lakisa Gavalasa i dość zaskakujący casting, gdzie Mariusz, Karolina i Weronka musieli wykonywań taneczne pozycje, a także Vassilisa Zouliasa – niezwykle wymagającego designera, który ubiera światowe gwiazdy. U niego jednocześnie spotkały się dwie ekipy uczestników Top Model 9. Decyzja na to, kto pójdzie w pokazach czekała na miejscu startu wraz z Michałem Pirógiem. Powody do radości miała Maja, bo dostała komplet, czyli aż cztery pokazy. Mikołaj dostał dwa, więc także wszystkie z możliwych. Trzy pokazy na castingach wygrała Weronika, dwa z szansą na trzy Mariusz, natomiast Karolina komplet i cztery pokazy.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#topmodelpolska #topmodel #model #fashion #fashionweek #tvn #playerpl

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 11, 2020 o 12:17 PST


Top Model 9: Mariusz Jakubowski – wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniku Top Model 2020 [KWESTIONARIUSZ] >>>
 

Top Model 9: odcinek 11– sesja na jachcie z fotografem i jurorem greckiej edycji Top Model Dimitrisem Skoulosem

Ostatnim zadaniem w 11. odcinku Top Model 9 była sesja w dość nietypowej lokalizacji. Zdjęcia na jachcie pływającym po otwartym morzu wykonywał fotograf oraz jurora greckiej edycji Top Model, Dimitris Skoulos. Świetnie poradził sobie Mariusz, który był chwalony zarówno przez greckiego fotografa, jak i obecnego na łodzi Dawida Wolińskiego. Mnóstwo pozytywnych opinii zebrała również Maja. Bardzo dobrze wypadli też Karolina i Mikołaj. Weronika była niestety dość spięta i przed obiektywem brakowało jej energii. Na panelu jurorski, w którym udział brał też Dimitris Skoulos, a Kasia Sokołowska ze względów zdrowotnych oceniała uczestników online, dowiedzieliśmy się, że najlepiej poradzili sobie Mikołaj oraz Maja. Mariusz i Karolina także zostali docenieni, ale usłyszeli, że powinni nieco popracować nad mimiką. Z kolei Kasia i Joanna zgodnie stwierdziły, że Weronika to najpiękniejsza uczestniczka ze wszystkich edycji Top Model i powinna w końcu być bardziej świadoma swojej urody i potencjału.
 

Zobacz także:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak oceniacie zdjęcie Mikołaja? #topmodel #topmodelpolska #model #fashionweek #photoshoot #tvn #playerpl

Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Lis 11, 2020 o 1:51 PST


Top Model 9: odcinek 11 – kto odpadł?

Ten odcinek Top Model 9 był bardzo nietypowy nie tylko dlatego, że do programu powrócili uczestnicy, którzy odpadli, ale także pod tym względem, że nikt nie odpadł. Czyli do kolejnego etapu przeszli Karolina, Mariusz, Mikołaj, Maja oraz Weronika. Co więcej, Joanna Krupa ogłosiła specjalny challenge w Warszawie dla Patrycji, Ernesta i Dominica, którzy z przyczyn zdrowotnych nie mogli jechać do Aten. O co chodzi? O tym przekonamy się już za tydzień.


Top Model 9: Karolina Kuczyńska. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 2020 [KWESTIONARIUSZ] >>>