Top Model 9: odcinek 8 – Co działo się w programie? Uczestnicy wzięli udział aż w 3 sesjach zdjęciowych!

Za nami 8 odcinek 9 edycji „Top Model”! Co działo się na planie? Z jakimi zadaniami musieli zmierzyć się uczestnicy? Kto odpadł z programu? Nie trzymamy was dłużej w niepewności. Jeśli przegapiliście ten odcinek, znajdziecie tu wszystkie potrzebne informacje.

Gośćmi specjalnymi 8. odcinka „Top Model” byli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, najsłynniejsze obecnie małżeństwo w polskim show-biznesie, bo i główne zadanie było iście rodzinne – uczestnicy mieli możliwość spotkać się ze swoimi bliskimi, by następnie zapozować do rodzinnych sesji. Zacznijmy jednak od początku...

Top Model 9: odcinek 8 – „Łóżkowa” sesja z parach z udziałem finalistów poprzednich edycji programu

Gorąco zrobiło się już od pierwszych minut programu. Pierwszym zadaniem z jakim musieli zmierzyć się uczestnicy w 8. odcinku „Top Model”, była bowiem zmysłowa sesja zdjęciowa w jednym z warszawskich hoteli. Trudna o tyle, bo modele i modelki musieli pozować w parach i sprawiać wrażenie jakby naprawdę byli zakochani. Nie ułatwiał fakt, że nie znali wcześniej swoich partnerów, bo... dobrano ich w pary z uczestnikami poprzednich edycji programu, którzy w 8 odcinku pojawili się gościnnie. Była to okazja do ponownego „spotkania się” z Klaudią El Dursi, Jakobem Koselem, Kasią Szklarczyk, Dawidem Woskanianem, Hubertem Gromadzkim, Franciszkiem Strąkowskim, Stanisławem Obolewiczem, Anią Jaroszewską i Anią Markowską! Z tym – bardzo emocjonującym zadaniem – najlepiej poradzili sobie Patrycja Sobolewska, która pomimo swojej nieśmiałości szybko „złapała flow” z Hubertem Gromadzkim, z którym została dobrana w parę (odrobiny zazdrości nie krył Dominic D'Angelica, któremu modelka niewątpliwie wpadła w oko), a także Mariusz Jakubowski, któremu partnerowała Klaudia El Dursi. Między nimi też od razu wyczuwało się „chemię”, czego zresztą w ogóle nie kryli, żartując na ten temat. Nagrodą dla wszystkich był wspólnie spędzony wieczór w modnym warszawskim klubie, gdzie mogli się odprężyć po trudnym zadaniu. Nerwy puściły jednak Mai Siwik, która rozpłakała się w drodze powrotnej do domu modelek. Powód? Modelka nie jest w pełni zadowolona ze swojego wyglądu i wciąż pracuje nad tym, by zaakceptować siebie.

Top Model 9: Patrycja Sobolewska i Dominic D’Angelica w kampanii Apart. Zobaczcie, jak wypadli! >>>

Top Model 9: odcinek 8 – Sesja w obronie zagrożonych gatunków zwierząt pod patronatem WWF

Kolejnemu zadaniu przyświecała ważna misja. Uczestnicy „Top Model” wzięli udział w sesji zdjęciowej „w obronie dzikich zwierząt”, która miała na celu zwrócenie uwagi na problem ginących gatunków. A niestety nie jest ich mało. Foki szare, niedźwiedzie brunatne, rysie, sóweczki i wilki – to właśnie w te zagrożone gatunki mieli wcielić się uczestnicy programu, którzy i przy tym zadaniu zostali podzieleni w pary. Ich zdjęcia oceniali: Ewa Zgrabczyńska, dyrektor poznańskiego zoo (pamiętacie, jak dzielnie walczyła o uratowanie tygrysów zatrzymanych na granicy Polski z Białorusią) i top modelka Magdalena Jasek, rudowłosa piękność, którą podziwiać można na największych światowych wybiegach. Kto fotografował? Adam Pluciński, znany fotograf fashion oraz gwiazd, a prywatnie – zapalony hodowca pszczół, które – ze względu na działalność człowieka – także znajdują się w trudnym położeniu i wymagają ochrony. Jesteście ciekawi zdjęć? Zajrzyjcie do naszej galerii (u góry strony), gdzie czekają na was zdjęcia z sesji pod patronatem WWF, organizacji działającej właśnie na rzecz zwierząt. Spojler? Najlepsze zdjęcie należy do sóweczek, w które wcielili się Karolina Kuczyńska i Mikołaj Śmieszek.

Top Model 9: odcinek 8 – Kto odpadł z programu po rodzinnej sesji zdjęciowej?

W 8. odcinku „Top Model” na uczestników czekała też nie lada niespodzianka – mieli oni okazję spotkać się ze swoimi rodzinami. W większości odwiedzili ich rodzice, chociaż do Karoliny Kuczyńskiej przyjechał jej partner oraz malutki synek – w końcu wielokrotnie wspominała ich w poprzednich odcinkach programu. Modelka cieszyła się tak bardzo, ze jako pierwsza wybiegła z autobusu, mimo, że siedziała na jego końcu. Dla każdego zresztą był to wyjątkowy moment. Emocje były tak silne, że łzy lały się strumieniami – łzy szczęścia i łzy wzruszenia. Niestety, jednemu z uczestników nie było dane spotkać się z bliskimi. Jak pewnie się domyślacie chodzi o Dominica, którego mama i brat, jako że mieszkają za granicą, nie mogli przyjechać do Polski z powodu pandemii koronawirusa. Dominik jednak dzielnie się trzymał, a później – dostał możliwość, by z rodziną porozmawiać przez internet i zobaczyć ich przez kamerkę internetową.

Jako jedyny z uczestników z ostatnim zadaniem musiał mierzyć się bez wsparcia rodziny. A zadaniem była właśnie rodzinna sesja. Przed obiektywem fotografki Agi Wojtuń modele i modelki stanęli więc wspólnie z mamami, ojcami czy rodzeństwem. Zdjęcia, które powstały były zupełnie inne niż te dotychczasowe – uczestnicy programu nie musieli bowiem udawać emocji, byli tak podekscytowani, że nie dało im się tego ukryć. Tu znajdziecie efekty rodzinnej sesji.

Zobacz także:

Według jurorów, wśród których znaleźli się tym razem wspomniani już Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, w rodzinnej sesji najgorzej wypadł Łukasz Bogusławski i to on musiał opuścić „Top Model” w 8. odcinku programu.