Top Model 9: odcinek 8 – Co działo się w programie? Uczestnicy wzięli udział aż w 3 sesjach zdjęciowych!

Za nami 8 odcinek 9 edycji „Top Model”! Co działo się na planie? Z jakimi zadaniami musieli zmierzyć się uczestnicy? Kto odpadł z programu? Nie trzymamy was dłużej w niepewności. Jeśli przegapiliście ten odcinek, znajdziecie tu wszystkie potrzebne informacje.

Gośćmi specjalnymi 8. odcinka „Top Model” byli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, najsłynniejsze obecnie małżeństwo w polskim show-biznesie, bo i główne zadanie było iście rodzinne – uczestnicy mieli możliwość spotkać się ze swoimi bliskimi, by następnie zapozować do rodzinnych sesji. Zacznijmy jednak od początku...

Top Model 9: odcinek 8 – „Łóżkowa” sesja z parach z udziałem finalistów poprzednich edycji programu

Gorąco zrobiło się już od pierwszych minut programu. Pierwszym zadaniem z jakim musieli zmierzyć się uczestnicy w 8. odcinku „Top Model”, była bowiem zmysłowa sesja zdjęciowa w jednym z warszawskich hoteli. Trudna o tyle, bo modele i modelki musieli pozować w parach i sprawiać wrażenie jakby naprawdę byli zakochani. Nie ułatwiał fakt, że nie znali wcześniej swoich partnerów, bo... dobrano ich w pary z uczestnikami poprzednich edycji programu, którzy w 8 odcinku pojawili się gościnnie. Była to okazja do ponownego „spotkania się” z Klaudią El Dursi, Jakobem Koselem, Kasią Szklarczyk, Dawidem Woskanianem, Hubertem Gromadzkim, Franciszkiem Strąkowskim, Stanisławem Obolewiczem, Anią Jaroszewską i Anią Markowską! Z tym – bardzo emocjonującym zadaniem – najlepiej poradzili sobie Patrycja Sobolewska, która pomimo swojej nieśmiałości szybko „złapała flow” z Hubertem Gromadzkim, z którym została dobrana w parę (odrobiny zazdrości nie krył Dominic D'Angelica, któremu modelka niewątpliwie wpadła w oko), a także Mariusz Jakubowski, któremu partnerowała Klaudia El Dursi. Między nimi też od razu wyczuwało się „chemię”, czego zresztą w ogóle nie kryli, żartując na ten temat. Nagrodą dla wszystkich był wspólnie spędzony wieczór w modnym warszawskim klubie, gdzie mogli się odprężyć po trudnym zadaniu. Nerwy puściły jednak Mai Siwik, która rozpłakała się w drodze powrotnej do domu modelek. Powód? Modelka nie jest w pełni zadowolona ze swojego wyglądu i wciąż pracuje nad tym, by zaakceptować siebie.

Top Model 9: Patrycja Sobolewska i Dominic D’Angelica w kampanii Apart. Zobaczcie, jak wypadli! >>>

Top Model 9: odcinek 8 – Sesja w obronie zagrożonych gatunków zwierząt pod patronatem WWF

Kolejnemu zadaniu przyświecała ważna misja. Uczestnicy „Top Model” wzięli udział w sesji zdjęciowej „w obronie dzikich zwierząt”, która miała na celu zwrócenie uwagi na problem ginących gatunków. A niestety nie jest ich mało. Foki szare, niedźwiedzie brunatne, rysie, sóweczki i wilki – to właśnie w te zagrożone gatunki mieli wcielić się uczestnicy programu, którzy i przy tym zadaniu zostali podzieleni w pary. Ich zdjęcia oceniali: Ewa Zgrabczyńska, dyrektor poznańskiego zoo (pamiętacie, jak dzielnie walczyła o uratowanie tygrysów zatrzymanych na granicy Polski z Białorusią) i top modelka Magdalena Jasek, rudowłosa piękność, którą podziwiać można na największych światowych wybiegach. Kto fotografował? Adam Pluciński, znany fotograf fashion oraz gwiazd, a prywatnie – zapalony hodowca pszczół, które – ze względu na działalność człowieka – także znajdują się w trudnym położeniu i wymagają ochrony. Jesteście ciekawi zdjęć? Zajrzyjcie do naszej galerii (u góry strony), gdzie czekają na was zdjęcia z sesji pod patronatem WWF, organizacji działającej właśnie na rzecz zwierząt. Spojler? Najlepsze zdjęcie należy do sóweczek, w które wcielili się Karolina Kuczyńska i Mikołaj Śmieszek.

Top Model 9: odcinek 8 – Kto odpadł z programu po rodzinnej sesji zdjęciowej?

W 8. odcinku „Top Model” na uczestników czekała też nie lada niespodzianka – mieli oni okazję spotkać się ze swoimi rodzinami. W większości odwiedzili ich rodzice, chociaż do Karoliny Kuczyńskiej przyjechał jej partner oraz malutki synek – w końcu wielokrotnie wspominała ich w poprzednich odcinkach programu. Modelka cieszyła się tak bardzo, ze jako pierwsza wybiegła z autobusu, mimo, że siedziała na jego końcu. Dla każdego zresztą był to wyjątkowy moment. Emocje były tak silne, że łzy lały się strumieniami – łzy szczęścia i łzy wzruszenia. Niestety, jednemu z uczestników nie było dane spotkać się z bliskimi. Jak pewnie się domyślacie chodzi o Dominica, którego mama i brat, jako że mieszkają za granicą, nie mogli przyjechać do Polski z powodu pandemii koronawirusa. Dominik jednak dzielnie się trzymał, a później – dostał możliwość, by z rodziną porozmawiać przez internet i zobaczyć ich przez kamerkę internetową.

Jako jedyny z uczestników z ostatnim zadaniem musiał mierzyć się bez wsparcia rodziny. A zadaniem była właśnie rodzinna sesja. Przed obiektywem fotografki Agi Wojtuń modele i modelki stanęli więc wspólnie z mamami, ojcami czy rodzeństwem. Zdjęcia, które powstały były zupełnie inne niż te dotychczasowe – uczestnicy programu nie musieli bowiem udawać emocji, byli tak podekscytowani, że nie dało im się tego ukryć. Tu znajdziecie efekty rodzinnej sesji.

Według jurorów, wśród których znaleźli się tym razem wspomniani już Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, w rodzinnej sesji najgorzej wypadł Łukasz Bogusławski i to on musiał opuścić „Top Model” w 8. odcinku programu.