Dziś wieczorem (21 października) wyemitowany został kolejny – już ósmy odcinek Top Model 9. Bez wątpienia był to jeden z najbardziej emocjonujących epizodów tej edycji. Uczestnicy modowego show spotkali się bowiem ze swoimi rodzinami. Zanim to jednak nastąpiło, wzięli udział w niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej dla marki Apart. Maja Siwik, Mariusz Jakubowski, Patrycja Sobolewska, Ernest Morawski, Łukasz Bogusławski, Karolina Kuczyńska, Karolina Płocka, Dominic D’Angelica, Mikołaj Śmieszek i Weronika Kaniewska musieli pozować w towarzystwie uczestników poprzednich edycji programu, w tym niektórych zwycięzców. Poznajcie szczegóły i sprawdźcie, kto wypadł najlepiej podczas sesji zdjęciowej.

Top Model 9: Sesja zdjęciowa z uczestnikami poprzednich edycji programu

Uczestnicy poprzednich edycji Top Model postanowili zrobić niespodziankę osobom walczącym o tytuł kolejnej top modelki albo top modela i odwiedzili ich w domu o poranku. Nie wszyscy byli jednak gotowi na przyjęcie gości. Łukasz Bogusławski jeszcze spał, natomiast Patrycja Sobolewska brała prysznic. Podczas wspólnego śniadania okazało się, że zwycięzcy oraz finaliści poprzednich edycji nie bez przyczyny zajrzeli do legendarnego domu modelek i modeli. Mieli bowiem towarzyszyć uczestnikom Top Model 9 podczas wyjątkowej sesji zdjęciowej dla marki Apart.

W przeciwieństwie do poprzedniej edycji modowego show, uczestnicy nie decydowali o tym, z kim będą pozować – zostali dobrani w pary już wcześniej. Maja Siwik mogła liczyć na wsparcie Dawida Woskaniana, czyli zwycięzcy Top Model 8, a także Rafała Torkowskiego, który jakiś czas temu zrezygnował z platynowego blondu i wrócił do swojego naturalnego koloru włosów. Poza tym powstało dziewięć przepięknych (i naprawdę dobrze dobranych!) par: Ernest Morawski i Ania Jaroszewska, Łukasz Bogusławski i Anna Markowska, Karolina Kuczyńska i Franciszek Strąkowski, Karolina Płocka i Stanisław Obolewicz, Dominic D’Angelica i Kasia Szklarczyk, Mariusz Jakubowski i Klaudia El Dursi, Mikołaj Śmieszek i Olga Kleczkowska, Patrycja Sobolewska i Hubert Gromadzki, a także Weronika Kaniewska i Jakob Kosel.

To kolejna sesja zdjęciowa, podczas której uczestnicy Top Model 9 stanęli przed obiektywem Marcina Tyszki, czyli jednego z najpopularniejszych – polskich fotografów, a zarazem najbardziej surowego jurora w programie. I tym razem nie zabrakło wielkich emocji. „Ma być gorąco, romantycznie, ale też profesjonalnie” – powiedział Marcin Tyszka podczas sesji zdjęciowej z uczestnikami aktualnej, jak również poprzednich edycji Top Model. Kto poradził sobie najlepiej podczas tego zadania?

Pary, którym szło zdecydowanie najlepiej podczas sesji zdjęciowej, to Mariusz Jakubowski i Klaudia El Dursi oraz Patrycja Sobolewska i Hubert Gromadzki. Marcin Tyszka przyznał, że Patrycja Sobolewska to „cicha woda”, na co pochodzący z Rzeszowa uczestnik Top Model 7 stwierdził, że pod tym względem pasują do siebie. Nie ukrywał, że jest zauroczony koleżanką z dziewiątej edycji programu. „Cicha woda po prostu mnie uwiodła” – skomentował.

Top Model 9: Patrycja Sobolewska. Kim jest uczestniczka nowej edycji programu TVN? >>>

Nagrodą dla uczestników, którzy zwyciężyli w tym zadaniu, czyli dla Mariusza Jakubowskiego pozującego w towarzystwie Klaudii El Dursi oraz Patrycji Sobolewskiej w parze z Hubertem Gromadzkim, były zegarki od marki Apart, a także vouchery na zakupy. Opłacało się walczyć o zwycięstwo!

Zobacz także:

W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć wszystkie zdjęcia autorstwa Marcina Tyszki dla marki Apart. Zgadzacie się z takim werdyktem? Kto waszym zdaniem najlepiej poradził sobie podczas zmysłowej sesji zdjęciowej w towarzystwie uczestników poprzednich edycji Top Model?