Na pewno pamiętacie, jak w sklepach Lidl pojawiły się torebki marki Wittchen – oczywiście w dużo korzystniejszych cenach, niż zwykle. Klienci sieci byli zachwyceni kolekcją (i niecodziennymi promocjami), a cała galanteria wyprzedała się w tym samym dniu, w którym trafiła do sprzedaży. Współpracę powtórzono kilkukrotnie i za każdym razem okazała się ona totalnym strzałem w dziesiątkę. Teraz przedstawiciele Lidl Polska postanowili ponownie rozpieścić swoich klientów. Okazuje się, że już niedługo do oferty supermarketów trafi kilka modeli torebek amerykańskiego projektanta – Michaela Korsa.

Torebki marki Michael Kors będą dostępne w sklepach Lidl - ile będą kosztować?

Teraz najważniejsze, czyli odpowiedź na pytanie: jak dużo klienci Lidla będą musieli zapłacić za torebki z logo Michaela Korsa? Otóż, cena wszystkich modeli wynosi 799 złotych. Standardowo, ceny torebek amerykańskiego domu mody oscylują wokół 1000 – 1500 złotych (trochę taniej możecie je dostać na stronie Zalando), w związku z czym ofertę Lidl Polska można uznać za całkiem korzystną.

Torebki marki Michael Kors będą dostępne w sklepach Lidl - kiedy trafią do sprzedaży?

Na pewno interesuje was również fakt, kiedy torebki z logo Michaela Korsa pojawią się na sklepowych półkach Lidla. Okazuje się, że trafią one do sprzedaży za niespełna dwa tygodnie, a konkretnie w poniedziałek - 13 maja. Jesteśmy pewne, że produkty Michael Kors będą się cieszyć ogromnym zainteresowaniem wśród klientów sieci. Nie martwcie się jednak kolejkami, awanturami, czy ewentualnym brakiem towaru. Torebki będą bowiem dostępne (tylko!) w ofercie online. Jeżeli zdecydujecie się na zakup jakiegoś modelu, to w dniach od 13 do 19 maja możecie liczyć na darmową dostawę. Skorzystacie z takiej okazji?

Lidl wprowadził specjalne półki i ruszył z akcją „Kupuję, nie marnuję", której celem jest zmiejszenie ilości marnowanego jedzenia >>>