Jesteśmy przekonane, że na pewno już kiedyś je widziałyście. Jeśli nie na ulicach, to na Instagramie – w końcu to właśnie z tymi torebkami nie rozstają się gwiazdy, świadome influencerki i stylistki. Marka Alexandra K. to dziś nie tylko torby i akcesoria, to także buty, które wyglądają i są prawie tak wytrzymałe jak ich skórzane odpowiedniki, a ich produkcja nie przykłada się przecież do hodowli i zabijania zwierząt. Ich zakup stanowi dodatkowo o waszej zgodności z ideą świadomych zakupów i zapewnia naszym zdaniem tą najprawdziwszą radość z zabawy modą.

Dodajmy, że jakościowa skóra ekologiczna może być całkowicie naturalnym, przyjemnym i elastycznym w dotyku materiałem, a jej powierzchnia i sposób wykończenia do złudzenia będzie przypominać skórę prawdziwą. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości torby wykonane właśnie ze skóry ekologicznej staną się przeważającą alternatywą dla skóry naturalnej.

Tegoroczna kolekcja jesień-zima zachwyci Was kolejnymi fakturami tkanin jak również kolorami i fasonami, które podkreślą elegancję każdej z Waszych stylizacji.

Więcej informacji na stronie: www.alexandrak.co