„Priscilla” została nakręcona i niebawem trafi na ekrany kin. I choć początkowo wydawało się, że filmu nie odpuszczą sobie wierni fani króla rock'and'rolla, teraz zaczynamy mieć ku temu wątpliwości. Wszystko przez trailer „Priscilli”, który właśnie trafił do sieci...

Film „Priscilla” z Cailee Spaeny i Jacobem Elordim w roli Elivsa - fabuła, obsada, data premiery

Po spektakularnym sukcesie filmu „Elvis” Baza Luhrmanna z Austinem Butlerem w roli głównej, za postać króla rock'and'rolla (a przede wszystkim jego byłej żony Priscilli, matki ukochanej córki Lisy Marie) „zabrała się” Sofia Coppola. Film postanowiła wyreżyserować na podstawie własnego scenariusza, który powstał na kanwie książki Sandry Harmon „Elvis and Me”, będącą zbiorem wspomnień samej Priscilli Presley. Produkcja przedstawi skomplikowaną relację ikonicznej pary minionego wieku na przestrzeni lat.

W rolach głównych zobaczymy gwiazdora „Euforii”, Jacoba Elordiego oraz Cailee Spaeny, młodą aktorkę znaną z serialu „Mare z Easttown”. 

Dokładna data premiery „Priscilli” nie jest jeszcze znana. Wiemy jedynie, że produkcja trafi na ekrany kin jeszcze w 2023 roku. 

Fani Elvisa Presleya krytykują trailer „Priscilli” z Jacobem Elordim. „Dramat”, „Nie obejrzę”

Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu Sofii Coppoli o relacji Elvisa Presleya z żoną Priscillą. Trailer „Priscilli” budzi skrajne emocje - od zachwytów po ostrą krytykę. Część osób twierdzi, że zapowiada się świetnie, inni przewidują, że będzie katastrofą. 

Dramat, nie wierzę, że to będzie dobre,

Uwielbiam „Elvis i ja” z 1988 roku. Susan Walters wykonała niesamowitą robotę! Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć również tę wersję,

Zobacz także:

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć ten film! Elvis i Cilla są najpiękniejszą parą w historii,

Aktor grający Elvisa jest zbyt wysoki - wygląda jak Lurch z „Wednesday”,

Nie obejrzę. Jacob mnie nie przekonuje, ten zwiastun też - czytamy komentarzach pod trailerem.

To właśnie ten materiał wywołuje tak skrajne emocje:

Jest aż tak źle? Dajcie znać!