W połowie czerwca Kourtney Kardashian ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Zrobiła to w wyjątkowy i nietypowy sposób, podczas koncertu ukochanego, Travisa Barkera, który jest perkusistą zespołu Blink-182. Nagranie 44-latki z transparentem, który głosił: Travis, jestem w ciąży niemalże natychmiast obiegł internet. Niedługo później para podzieliła się pierwszymi zdjęciami z sesji ciążowej, a zaraz po tym zdradziła fanom i fankom płeć malucha, publikując wideo z baby shower

Od tego czasu Kardashianka chętnie eksponuje swoje ciążowe krągłości w mediach społecznościowy, a jej ukochany otwarcie opowiada o imionach, które rozważa dla swojego synka. Po fotografiach na Instagramie jesteśmy w stanie wywnioskować, że pojawienie się chłopca na świecie to już jedynie kwestia kilku tygodni. Czy to właśnie z tego względu Travis Barker odwołał europejską trasę koncertową zespołu Blink-182? Fani i fanki przypuszczają, że tak.

Travis Barker odwołał trasę koncertową Blink-182 ze względu na „nagłe sprawy rodzinne”

Wrzesień i początek października to czas, gdy zespół Blink-182 miał zagrać ponad 10 koncertów w całej Europie. „Miał”, ponieważ najbliższe występy w Glasglow, Belfaście i Dublinie zostały przełożone. Jak dowiadujemy się z oficjalnego oświadczenia opublikowanego na Twitterze, z powodu pilnych spraw rodzinnych Travis musiał wrócić do domu, do StanówWięcej informacji na temat jego powrotu do Europy i nowych dat zostanie przekazana tak szybko, jak to będzie możliwe.

Sam perkusista opublikował natomiast na swoim InstaStory zdjęcie przedstawiające salę modlitewną na lotnisku w Glasgow. Fani i fanki zauważyli i zauważyły natomiast, że od kilku dni nic nie pojawiło się na profilu ukochanej muzyka. Z tego względu w sieci pojawiły się podejrzenia co do stanu zdrowia Kardashianki oraz bezpieczeństwa ciąży. Na razie nie wiadomo jednak, czy to właśnie Kourtney Kardashian była powodem niespodziewanego przerwania trasy koncertowej Blink-182.