Nie tak dawno dowiedzieliśmy i dowiedziałyśmy się, że Kourtney Kardashian spodziewa się dziecka. Kardashianka ogłosiła radosną nowinę podczas koncertu zespołu Blink-182, którego perkusistą jest jej mąż, a zarazem ojciec dziecka, Travis Barker. I choć muzyk bez wątpienia wiedział o maluchu dużo wcześniej, zdjęcia i nagrania 44-latki z transparentem „Travis, jestem w ciąży” w okamgnieniu obiegło internet. Niedługo później na profilu celebrytki pojawiły się pierwsze zdjęcia z ciążowym brzuszkiem, który wyraźnie sugeruje, że Kourtney jest już bliżej, niż dalej porodu. 

Muzyk i gwiazda rozsławionego na cały świat programu „Z kamerą u Kardashianów” podzielili się już również płcią dziecka. Celebrytka opublikowała bowiem w sieci krótkie nagranie (przypominające nieco wideo kręcone kamerą VHS), które rozwiało wszelkie wątpliwości. Para spodziewa się chłopca

Travis Baker i Kourtney Kardashian mają już imię dla syna?

Travis Baker zdradził, jak nazwie syna z Kourtney Kardashian? 47-letni perkusista zespołu Blink-182 pojawił się w najnowszym odcinku serii Complex „GOAT Talk”, gdzie wraz z córką, 17-letnią Alabamą, dyskutowali m.in. na temat najlepszych imion dla dziecka. 

Podoba mi się Rocky 13, to imię coraz częściej pojawia się w moich myślach. Rocky George grał na gitarze w zespole Suicidal Tendencies. A 13 to po prostu najlepsza liczba wszechczasów – wyznał muzyk.

Imię Travisa nie spodobało się jego córce, która przyznaje, że to po prostu źle brzmi. Jakie są więc jej propozycje na imię dla młodszego brata? Audemars, Milan i Patek. Podoba mi się też Cloud, to takie dziwne.

Trzeba przyznać, że propozycje tej dwójki nie są zaskakujące. W końcu rodzina Kardashian-Jenner słynie z nietypowych i niekiedy kontrowersyjnych imion dla swoich pociech. Skoro mamy już North, True i Dream (czyli kolejno: córki Kim, Khloe i Roba), Cloud lub Rocky 13 wpisze się idealnie w rodzinną tradycję.