Kilka dni temu świat obiegła informacja, której chyba nikt się nie spodziewał – Kourtney Kardashian jest w ciąży. Kardashianka ogłosiła radosną nowinę podczas koncertu zespołu Blink-182, którego perkusistą jest jej mąż, a zarazem ojciec dziecka, Travis Barker. I choć Travis bez wątpienia wiedział o maluchu dużo wcześniej, zdjęcia i nagrania 44-latki z transparentem „Travis, jestem w ciąży” w okamgnieniu obiegło internet. 

 

Kilka dni później para pochwaliła się pierwszą sesją ciążową. Na zdjęciach, które opublikowała (oczywiście) na Instagramie para całuje się i przytula. W karuzeli znalazł się również kadr, na którym Travis Barker udaje, że gra na widocznie zaokrąglonym brzuchu żony. 

W sieci nie brakuje negatywnych komentarzy na temat ciąży Kardashianki. Internauci i internautki nazywają Kourtney „atencjuszką”, która wyreżyserowała cały moment, by uzyskać słodkie nagranie na Instagrama (Serio, Travis nie zauważył, że jesteś w ciąży? – czytamy liczne komentarze pod postami influencerki). Kolejnym zarzutem okazuje się być wiek celebrytkiOna jest za stara na to, aby się rozmnażać – piszą oburzeni fani. 44-latka wydaje się być niewzruszona ageismem, który odbywa się pod każdym zamieszczonym przez nią w sieci zdjęciem i nadal chętnie dzieli się ciążowymi fotografiami na swoim profilu na Instagramie. I dobrze. W końcu nikt nie wytyka wieku 83-letniemu Alowi Pacino, który niedawno znów został ojcem. 

Kourtney Kardashian i Travis Baker ujawnili płeć swojego dziecka

Kourtney Kardashian nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o ciążowy content na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda zaledwie tydzień temu ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka. Od tego czasu mieliśmy i miałyśmy okazję zobaczyć uroczą sesję ciążową z Travisem oraz... poznać płeć dziecka Kardashianki. Celebrytka opublikowała bowiem w sieci krótkie nagranie (przypominające nieco wideo kręcone kamerą VHS), które rozwiało wszelkie wątpliwości. Kojarzycie zwrot drumroll please, który często wybrzmiewa przed ogłoszeniem ważnej informacji np. w programach rozrywkowych? To właśnie krótka przygrywka Travisa zapowiedziała moment, w którym w niebo wypuszczone zostały niebieskie serpentyny oznaczające, że para spodziewa się chłopca.

Na nagraniu słychać Khloe Kardashian, która krzyczy: Wszyscy jesteśmy podekscytowani!. Można więc wnioskować, że para spędziła wyjątkowy moment w gronie najbliższych. Zresztą, zobaczcie sami i same, jak to wyglądało.

W komentarzach pod postem posypały się kolejne gratulacje i ciepłe słowa od fanów i fanek, do których oczywiście się przyłączamy!