Travis Scott to jedna z gwiazd, która nie może długo cieszyć się spokojem i brakiem zainteresowania mediów. Gdy już wszyscy zapomnieli o tragicznych wydarzeniach podczas festiwalu Astroworld, gdzie w trakcie koncertu rapera zginęło 8 osób, na światło dzienne po raz kolejny wypływa rzekomy romans artysty. O tym, że Scott spotyka się z inną kobietą będąc w związku z Kylie Jenner mówiło się od lat, jednak historia romansu muzyka nigdy nie była tak głośna jak teraz. Rzekome zdrady Travisa to aktualnie temat numer jeden na TikToku.

Travis Scott od lat zdradza Kylie Jenner?

Pierwsze plotki na temat nadal ciągnącego się romansu Travisa zaczęły krążyć w sieci, gdy Youngsweetro czyli Rojean Kar opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z planu zdjęciowego rapera. Czemu wywołało to takie poruszenie? Ponieważ Rojean od niemalże dekady jest łączona z raperem. Para rzekomo spotykała się jeszcze w 2013 roku, a ich związek trwał nawet w czasie, gdy artysta związał się z Kylie Jenner. To właśnie Youngsweetro była powodem rozstania miliarderki z muzykiem w 2019 roku, jednak para szybko zażegnała konflikt i wróciła do siebie (ze względu na dobro rocznej wówczas Stormi). Według wielu plotek to nie sprawiło jednak, że Travis pozostał wierny Kylie. 

Punktem zapalnym okazał się filmik jednej z TikTokerek, @kay.fit, która podejrzewa, że najmłodsza z sióstr Kardashian-Jenner definitywnie postanowiła zakończyć relację z ojcem swoich dzieci. Kilka dni temu influencerka opublikowała na swoim profilu na Instagramie tort z napisem King Kylie, czyli pseudonimem, którego często używała wiele lat temu, w czasie związku z Tygą (syn rapera ma na imię King). Powrót do starej ksywki sprzed lat, za którą rzekomo nie przepadał Travis Scott, miał być subtelnym znakiem, że relacja z artystą jest dla niej zakończona.

@kay.fit

i literally know nothing and could be all wrong but i want her to feel safe to shine so bad!!!!

♬ original sound - kay breanne (wellness)

Travis Scott odpowiedział na plotki o zdradzie

Filmik TikTokerki szybko stał się viralem, który zobaczyło już ponad 3 miliony osób. Tak ogromne zainteresowanie tematem romansu Travisa nie tylko przyciągnęło media, ale i sprawiło, że sam raper postanowił wydać oświadczenie, które opublikował na InstaStories.

Ostatnio dzieje się dużo dziwnych rzeczy. Niezaproszona osoba pojawiła się na planie mojego nowego klipu. Mówię to ostatni raz – nie znam tej dziewczyny, nigdy jej nie znałem. Proszę, przestańcie kreować historie wyssane z palca.

Oświadczenie Travisa nie spodobało się Rojean, która szybko odpowiedziała na słowa artysty na swoim profilu na Instagramie. Mówisz, że mnie nie znasz, że nigdy ze mną nie byłeś, gdy wszyscy wiedzą, że się spotykamy? Mam zdjęcia i nagrania nas razem... Widzieliśmy się przecież w Walentynki. Będziemy udawać, że to też się nie wydarzyło? Daj spokój, zdradzasz tę dz***ę każdej nocy. Całe miasto o tym wie – powiedziała Rojean, po czym zmieniła swoje konto na prywatne.

Kim jest Rojean Kar?

Youngsweetro czyli Rojean Kar to 26-letnia influencerka i modelka, która widywana jest u boku Travisa Scotta od 2013 roku. Amerykańskie media podają, że para spotyka się od wielu lat, a ich romans nie zakończył się wraz ze związkiem rapera z Kylie Jenner. Rojean i 31-letni artysta widziani byli np. podczas wspólnej wyprawy na narty w 2018 roku. 

To właśnie Rojean miała być powodem rozstania Kylie i Travisa w 2019 roku, jednak zaprzeczyła wówczas wszelkim domysłom na swoim profilu na Instagramie. Żadna z plotek nie jest prawdziwa, internet kreuje fałszywą narrację. Proszę, przestańcie szerzyć kłamstwa i zostawicie jego i ją w spokoju. Dziękuję – napisała Kar. Wiele osób podejrzewa, że to oświadczenie, które zostało podsunięte influencerce przez Kris Jenner. Jak było naprawdę? Nie wiemy.

Zobacz także:

Myślicie, że Travis nadal spotyka się z Rojean?