Kogo moglibyśmy zapytać o najgorętsze trendy w makijażu, jeśli nie od ekspertów w tej dziedzinie, czyli najlepszych rodzimych makeup artist? Swoje ulubione tendencje wybrali i skomentowali dla nas makijażyści i makijażystki na co dzień współpracujący z najlepszymi markami kosmetycznymi i najpopularniejszymi nazwiskami w polskim (i nie tylko!) show-biznesie. Podsumowując ich rekomendacje okazuje się, że są wyjątkowo zgodni - glow, glow i jeszcze raz glow! Według czołowych polskich mistrzów makijażu naturalny, lekko rozświetlony efekt, to najbardziej hot trend tego sezonu!

Zobacz także: Najlepsze szminki polecają nam najlepsi polscy makijażyści i makijażystki

Trendy 2019: Najgorętsze trendy w makijażu 2019 wybrali dla nas najlepsi polscy makijażyści

Magda Pieczonka @magdapieczonkamakeup

Rozświetlona, pięknie wyrównana skóra!

Beata Milczarek @betixmilczarek

Mój ulubiony trend to Yoga Skin. Makijaż i skóra są tak piękne i naturalne, jak najbardziej to możliwe. Czyli niemal, jak po treningu jogi na wakacjach w najpiękniejszym miejscu świata. Cera po prostu promienieje „wewnętrznym blaskiem”, jest lekko zaróżowiona, muśnięta słońcem.

Sebastian Gradzik @sebastian_gradzik_makeup

Zobacz także:

Nie może być inaczej - Natural Glow Skin i czerwona matowa pomadka do tego. Kocham, kocham kocham!

Adrian Świderski @adrianswiderski

Glow makeup/efekt mokrej skóry - mój absolutny faworyt i konik. Kocham taką skórę, ponieważ wygląda zdrowo, młodo i świetliście. Jest to trend, który co sezon króluje na pokazach mody.

Kasia Biały @bialymakeup

Uwielbiam, że wracają piękne makijaże z podkreślonymi oczkami, ustami i policzkami

Kinga Szewczyk @kolorowekredki

Kocham rozświetlać skórę!

Zosia Krasuska @zosiamakeup

Rozświetlony, wręcz mokry makeup. A także makijaż zrobiony jednym produktem, czyli wszystko w jednym kolorze. Ja bardzo często robię makeup szminką nude lub brzoskwiniową - kładę ja na usta, powieki i kości policzkowe.

Dariia Day @dariiaday

Rozświetlona naturalne cera i usta w kolorze, ale z rozmytym palcem konturem.

Kasia Zaremba @makeupbykasia

Glow w nowoczesnym wydaniu, czyli blask zdrowej, wypielęgnowanej cery zamiast mocnego, punktowego rozświetlacza z mocnymi drobinkami.

Marta Iwańska @doktormakeup

Mój ulubiony trend tego sezonu to Glossy Makeup, czyli wykańczanie oka i skóry błyszczącymi bazami rozświetlającymi i nabłyszczającymi. To trend, który pozwala na stworzenie iluzji tafli wody na oczach lub twarzy. Najczęściej stosowany jest przy sesjach zdjęciowych, ale w delikatniejszej formule można go przemycić w makijażach użytkowych.

Sylwia Rakowska @sylwiarakowskamakeup

Makijaże naturalne, w końcu #twarztoniepisanka. Dla inspiracji zapraszam na mój profil na Instagramie.