Oczy całego świata mody są teraz zwrócone na Kopenhagę, a to ze względu na trwający od 1 do 4 lutego Fashion Week. Jesteśmy na bieżąco z tym, co nasze ulubione marki proponują swoim klientkom oraz klientom na sezon jesień-zima 2022/2023. Jednocześnie nie pozostajemy obojętne i obojętni na to, co dzieje się na ulicach stolicy Danii. To zdecydowanie jedno z najbardziej stylowych miast w Europie. Skandynawskie influencerki po raz kolejny nas zaskakują, do tego zachęcają do modowych eksperymentów i podkreślają, że najważniejsze jest to, by czuć się dobrze w tym, co mamy na sobie. Sprawdźcie, jakie trendy królują podczas Copenhagen Fashion Week. 

Copenhagen Fashion Week jesień-zima 2022/2023: street style

Soczyste odcienie pomarańczowego, różu i zieleni, elektryzujący niebieski, maślany żółty, subtelny fiolet, ponadczasowy beż... Na ulicach Kopenhagi królują kolory. Skandynawskie influencerki, redaktorki mody, stylistki oraz inne gościnie trwającego właśnie Fashion Weeku zręcznie miksują ze sobą najmodniejsze odcienie 2022 roku. Tym samym lansują tak zwany dopamine dressing, czyli cieszący się coraz większą popularnością trend, który polega na tym, by ubierać to, co poprawia nam nastrój. Dziewczyny biorące udział w Copenhagen Fashion Week na sezon jesień-zima 2022/2023 wyglądają ultra stylowo, ale nie zapominają o wygodzie. Dlatego możemy zobaczyć je m.in. w dresach oraz w butach na płaskich podeszwach. Co więcej, niestraszne im niskie temperatury, śnieg oraz deszcz – dzięki kolorowym puchówkom, płaszczom z imitującymi futro kołnierzami, grubym skarpetkom noszonym nawet do eleganckich modeli obuwia czy wiązanym na głowie chustom nie marzną. 

Najlepsze stylizacje street style z Copenhagen Fashion Week – zainspiruj się 

Zdjęcia street style z Copenhagen Fashion Week mogą posłużyć jako inspiracje do tworzenia modnych stylizacji na sezon jesień-zima 2022/2023. W związku z tym warto zajrzeć do naszej galerii, gdzie czeka już selekcja najlepszych looków. Uwaga: galeria będzie regularnie aktualizowana. Możesz się więc spodziewać kolejnych fotografii.