Niedawno pisałyśmy o ubraniach i dodatkach, które przypadną do gustu fankom magii oraz astrologii. Artykuł znajdziecie TUTAJ. W sezonie wiosna-lato 2020 charakterystyczne - zodiakalne i kosmiczne wzory będziemy nosić również na paznokciach! Astro Nails to obecnie jeden z najgorętszych trendów w manicure. Dowód? Tysiące zdjęć paznokci ozdobionych gwiazdkami, księżycami, znakami zodiaku i innymi astrologicznymi symbolami, które cieszą się coraz większą popularnością na Instagramie.

Trendy wiosna 2020: Astro Nails, czyli modne paznokcie na nowy sezon - inspiracje z Instagramu

Pisząc o największych trendach w manicure, nie mogłybyśmy nie wspomnieć o Astro Nails. Paznokcie ozdobione charakterystycznymi wzorami stają się coraz popularniejsze w sieci, a przede wszystkim na Instagramie. Jeżeli potrzebujecie inspiracji, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie tam najpiękniejsze zdjęcia z astro manicure autorstwa Betiny Goldstein, Jen Seales i innych popularnych manicurzystek. Będziecie zachwycone, gwarantujemy!

Astro Nails jest niezwykle uniwersalny. Wyglądają świetnie zarówno na krótkiej, jak i długiej płytce paznokcia. Co więcej, to wy decydujecie, jakich kolorów czy zdobień użyjecie. Chcąc uzyskać efekt WOW, astrologiczny manicure wykonajcie za pomocą lakierów do paznokci w chłodnych i ciemnych odcieniach. Najlepiej sprawdzą się granat oraz fiolet. Jeżeli chodzi o wzorki, namalujcie je srebrnym bądź złotym lakierem. Nie pożałujecie.

 

Modne paznokcie 2020: Galaxy nails, czyli manicure, który jest teraz gwiazdą Instagrama >>>