French manicure powrócił do łask w ubiegłym sezonie. Jednak biały lakier wymieniłyśmy na bardziej szalone – pełne koloru, metaliczne, a nawet brokatowe propozycje. I właśnie za ich pomocą wykonujemy teraz charakterystyczne kreski na paznokciach. Więcej na ten temat pisałyśmy TUTAJ. Wiele wskazuje na to, że french manicure w nowej odsłonie pozostanie z nami na dłużej. Szczególnie, że coraz większą popularnością cieszy się mani francuskie w wersji slanted. Czym się charakteryzuje?

Trendy wiosna 2020: Slanted French Manicure – trend w mani, dzięki któremu paznokcie wydają się dłuższe

Czym różni się Slanted French Manicure od klasycznego mani francuskiego? Spieszymy z odpowiedzią! Chodzi o sposób, w jaki malujemy kreskę na końcu paznokcia. W tym przypadku nie musi być ona idealnie równa – dopasowana do kształtu naszego paznokcia. Wręcz przeciwnie! Kreskę należy bardziej zaokrąglić. Do tego powinna ona być trochę grubsza. Idealnie, gdyby sięgała dwóch trzecich albo połowy paznokcia. Dzięki temu manicure będzie prezentować się efektownie, stylowo i oryginalnie. Ale to nie wszystko! Paznokcie w stylu Slanted French Manicure wydają się dłuższe niż w rzeczywistości. Jeżeli zazwyczaj macie problem z „zapuszczeniem" ich, to trend stworzony dla was!

 

W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie mnóstwo inspiracji na Slanted French Manicure. Jesteśmy przekonane, że wybrane przez nas propozycje przypadną wam do gustu. Nie bójcie się eksperymentować!

Lipstick Nails, czyli paznokcie w kształcie szminki, to nowy beauty trend na Instagramie. Zobaczcie inspiracje! >>>