Podczas Fashion Weeku w Mediolanie głośno zrobiło się o Khloé Kardashian i doskonale znanym (nie tylko) polskiej publiczności Michele Morronie. Para została bowiem razem sfotografowana. Na zdjęciu widzimy celebrytkę w objęciach włoskiego aktora. W sieci, oczywiście, od razu zawrzało. Pojawiło się wiele pytań czy są razem? Do całej sprawy wkroczył też Tristan Thomspon – ex członkini klanu Kardashian-Jenner, który wielokrotnie ją zdradzał. Opublikował wymowne zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Według internautów i internautek, chciał o sobie przypomnieć matce swoich dzieci. 

Tristan Thompson nie pozostał obojętny na plotki o romansie Khloé Kardashian i Michele Morrone'a

Tristan Thompson – profesjonalny sportowiec, a prywatnie były partner Khloé Kardashian i ojciec jej dzieci – pokazał na Instagram Stories zdjęcie, na którym pozuje bez koszulki (niestety od publikacji minęło ponad 24 godziny, przez co fotografia nie jest już dostępna dla użytkowników i użytkowniczek popularnej aplikacji). Co ciekawe, relacja została opublikowana nie długo po tym, jak do sieci trafiły wspólne zdjęcia Kardashianki oraz gwiazdora „365 dni” na podstawie bestsellerowych erotyków Blanki Lipińskiej. Okej, przypadki się zdarzają. Natomiast internauci oraz internautki mają inną teorię na ten temat. Według wielu osób, Tristan Thompson zwrócić na siebie uwagę i pokazać Khloé Kardashian „co straciła”. 

Czy Khloé Kardashian i Michele Morrone są razem?

Cały świat show-biznesu zastanawia się teraz co łączy członkinię klanu Kardashian-Jenner i włoskiego aktora. Czy są razem? Czy romansują? Jak się okazuje, serwis „Page Six” dostał potwierdzenie, że Khloé i Michele nie są w związku, ani się nie spotykają. Ich wspólne zdjęcie jest jedynie zagraniem PR-owym domu mody Dolce & Gabbana. Podobno aktor został poproszony przez PR team, aby zrobił sobie zdjęcie z celebrytką. Nie zmienia to jednak faktu, że gwiazdor wzbudzających wiele kontrowersji produkcji uważa, że jego domniemana partnerka jest „bardzo miła”.

Khloé Kardashian i Michele Morrone na Fashion Weeku w Mediolanie

Khloé Kardashian i Michele Morrone siedzieli w pierwszym rzędzie na pokazie Dolce & Gabbana, nad którym pracowała m.in. siostra głównej zainteresowanej całą sprawą, a mianowicie Kim Kardashian. Współtworzyła kolekcję „Ciao Kim”, która została zaprezentowana właśnie podczas Fashion Weeku w Mediolanie. Po wydarzeniu na InstaStory aktora pojawiło się zdjęcie, na którym obejmuje Khloé Kardashian, co wywołało lawinę wspomnianych spekulacji. Tymczasem Tristan widziany był, jak opuszcza imprezę z modelką OnlyFans. Nie ma powodów do zazdrości.