Relacja Khloé Kardashian i Tristana Thompsona wzbudza wiele emocji (nie tylko) wśród fanek oraz fanów rodziny Kardashian-Jenner. Powód? Niewierność popularnego koszykarza. Niestety Tristan Thompson ma na swoim koncie liczne zdrady, o czym na przestrzeni ostatnich lat regularnie informowały nas zagraniczne media. Teraz mówi się o kolejnej. Portal „Daily Mail” podaje, że Tristan Thompson spodziewa się dziecka z trenerką personalną - Maralee Nichols. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Tristan Thompson znowu zdradził Khloé Kardashian!

Według wspomnianego już tabloidu, Tristan Thompson niebawem zostanie ojcem po raz kolejny. Jednak to nie Khloé Kardashian, ale niejaka Maralee Nichols jest w (zaawansowanej) ciąży. Okazuje się, że trenerka przeprowadziła się ostatnio do Los Angeles i pozwała popularnego sportowca o alimenty. 

Idąc do sądu, Tristan Thompson musiał dokładnie opisać znajomość z Maralee Nichols. Jak twierdzi, tylko raz spotkał się z trenerką. Mieli się zbliżyć do siebie na tego roku, a konkretnie podczas imprezy urodzinowej głównego zainteresowanego całą sprawą, która odbywała się w Houston, gdzie do niedawna mieszkała Maralee Nichols. Jednak prawnicy reprezentujący przyszłą mamę przedstawiają inną wersję wydarzeń. Ich zdaniem romans Maralee Nichols i Tristan Thompson zaczęli się spotykać na długo przed imprezą urodzinową, która nota bene zorganizowała Khloé Kardashian. Ich romans miał trwać aż kilka miesięcy. 

Wszystko wskazuje jednak na to, że dziecko zostało poczęte w marcu 2021, czyli w momencie, gdy Tristan Thompson był w oficjalnym związku z Kardashianką. 

Tristan Thompson spodziewa się kolejnego dziecka!

Co więcej, do sieci trafiły zdjęcia Maralee Nichols z wyraźnie zaokrąglonym – ciążowym brzuszkiem. Jak podają zagraniczne media, w tym „Daily Mail”, trenerka fitness ma urodzić dziecko na początku grudnia, czyli w ciągu najbliższych dni.