Można je kochać albo nienawidzić. Dla niektórych są pewnego rodzaju guilty pleasure. Programy randkowe, bo właśnie o nich mowa, cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic więc dziwnego, że kluczowe stacje telewizyjne i serwisy streamingowe regularnie informują o nowych formatach. Jak dowiedziałyśmy się na początku stycznia tego roku, TVN 7 uzupełni wiosenną ramówkę o kolejne reality-show, a mianowicie „True Love”, którego uczestniczki oraz uczestnicy, a właściwie ich prawdomówność będzie sprawdzana za pomocą wykrywacza kłamstw. Premiera pierwszego odcinka została zaplanowana na 27 lutego 2023. A my mamy dla was zdjęcia z luksusowej willi z basenem, w której mieszkają osoby biorące udział w programie telewizyjnej Siódemki. 

Gdzie powstaje „True Love”, czyli nowy program od TVN 7?

Programy typu reality są zazwyczaj realizowane w odległych zakątkach świata. Najlepszym tego przykładem jest „Hotel Paradise”, którego twórczynie i twórcy zabrali uczestniczki oraz uczestników na Bali, natomiast w kolejnych edycjach na Zanzibar i do Panamy. Było naprawdę rajsko. Ale osoby, które biorą udział w „True Love” też nie mogą narzekać na brak słońca, niskie temperatury czy nudne widoki. Nagrania odbywają się bowiem w Kolumbii. Edyta Zając, czyli prowadząca show, a także pozostałe członkinie i członkowie ekipy telewizyjnej, do niedawna przebywali w Ameryce Południowej, a swój pobyt chętnie relacjonowali w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem.  

„True Love”: Gdzie mieszkają uczestnicy nowego reality-show od TVN 7?

Nie tylko lokalizacja, ale i willa, w której mieszkają uczestnicy i uczestniczki „True Love”, robią wrażenie. Dom znajduje się na plaży – tuż obok oceanu. Jego mieszkańcy i mieszkanki mają do dyspozycji m.in. basen oraz bar. Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy „nie zajrzały do środka" i nie wspomniały, że posiadłość składa się m.in. z kilku sypialni z wyjściem na taras lub balkon, a także kuchni i jadalni z dużym stołem w jej centralnym punkcie. Zdjęcia z willi, jak również otaczającej ją plaży znajdziecie w naszej galerii – poniżej.