Mamy doskonałe wieści dla fanów programów randkowych. TVN7, gdzie obecnie trwa emisja drugiego sezonu show „40 kontra 20”, przygotowuje dla swoich widzów moc kolejnych atrakcji. Już wkrótce mają rozpocząć się zdjęcia do siódmej i ósmej edycji „Hotelu Paradise” z Klaudią El Dursi w roli prowadzącej. To jednak nie wszystko. Telewizyjna Siódemka przygotowała również zupełnie nowy program o nazwie „True Love”. Znamy już niemal wszystkie szczegóły!

„True Love” – uczestnicy show TVN7 będą poddawani testom na wykrywaczu kłamstw

Machina promująca „True Love” ruszyła już w ubiegłym roku ubiegłego roku. Pod koniec listopada w sieci pojawił się spot informujący o rozpoczęciu naboru na uczestników i uczestniczki szumnie zapowiadanej produkcji.

Szukasz prawdziwej miłości? Jesteś singlem lub singielką? Tęsknisz za słońcem i romantycznymi randkami w luksusowej willi na drugim końcu świata? Weź udział w zupełnie nowym, wielkim eksperymencie miłosnym. Czekamy na interesujących ludzi gotowych się zakochać – informowali twórcy show.

To może być twoja przygoda życia. Spotkaj prawdziwą miłość. Nie przegap szansy i zgłoś się już dziś – tak producenci zachęcali do wzięcia udziału w castingu.

Przypomnijmy, że w formularzu castingowym trzeba było podać swoje dane osobowe oraz odpowiedzieć na szereg pytań, takich jak „Czego szukasz u partnera?”, „Na jakie cechy wyglądu i charakteru zwracasz uwagę u swojego potencjalnego partnera?” oraz „Czy Ty lub Twój były partner byliście niewierni?”.

Wszystko wskazuje na to, że twórcy nie mieli większego problemu ze skompletowaniem obsady premierowego sezonu nowego show. 9 stycznia 2023 roku stacja oficjalnie poinformowała o rozpoczęciu zdjęć. Z komunikatu telewizyjnej Siódemki dowiadujemy się, że „True Love” kręcony jest w Kolumbii. W luksusowej i najeżonej kamerami willi w kraju kakao, kawy i szmaragdów zamieszkało 10 singli i singielek.

„True Love” oparty jest na szwedzkim formacie o tej samej nazwie, emitowanym od 2021 roku na antenie kanału Discovery Plus. Na tle pozostałych programów typu bikini reality wyróżnia się m.in. tym, że poznające się na planie show pary testują swoje relacje, poddając się badaniu wariografem, potocznie zwanym wykrywaczem kłamstw.

Chcieliśmy zaskoczyć widzów czymś świeżym, niekonwencjonalnym. I taki właśnie jest pomysł użycia wariografu w randkowym show! Z jednej strony pozwala uczestnikom na otrzymanie pewnej gwarancji, potwierdzenia uczuć partnera, z drugiej jednak odsłania prawdziwe motywy i intencje, a nawet odkrywa wstydliwe tajemnice – wyjaśnia Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektorka programowa TVN7 & TVN Fabuła.

„True Love” – znamy prowadzącą

Wiemy już także, kto poprowadzi nowy show TVN7. Gospodynią polskiej wersji „True Love” została znana polska modelka Edyta Zając. Jednym z jej największych zawodowych sukcesów jest bycie twarzą perfum francuskiego domy mody Kenzo. Prywatnie jest byłą żoną piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Obecnie partnerem modelki jest aktor Michał Mikołajczak.

Zobacz także:

Edyta Zając została prowadzącą „True Love” / fot. AKPA

Na swoim koncie Edyta Zając ma m.in. występ w programie „Agent – Gwiazdy” w TVN. W 2020 roku w parze z Michałem Bartkczakiem wygrała jedenastą edycję programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Polsacie, pokonując w wielkim finale Julię Wieniawę i Stefano Terrazzino. Będzie to jej debiut w roli prowadzącej telewizyjnego show.

Za produkcję nowego show odpowiada firma Golden Media Polska, czyli twórcy takich programów jak „Hotel Paradise”, „Perfect Picture”, „Żony Miami” i „One Night Squad”.

Bardzo cieszy nas zaufanie stacji TVN7, która powierza nam produkcję kolejnego, dużego formatu reality show. Tym razem będzie to nowatorski projekt „True Love”, w którym najważniejsze są prawdziwe uczucia i emocje uczestników. Za jego realizację w Kolumbii odpowiada nasz stały doświadczony team, wyspecjalizowany w dużych produkcjach międzynarodowych, takich jak m.in. „Hotel Paradise”. Cieszę się także na współpracę z prowadzącą show – Edytą Zając. To duża przyjemność pracować z nowymi, utalentowanymi osobami – mówi Grzegorz Piekarski, dyrektor Golden Media Polska

Polska wersja „True Love” w TVN7 – kiedy premiera?

Jak donosi biuro prasowe TVN, „True Love” ma znaleźć się w ramówce Siódemki wiosną 2023 roku. Dokładna data premiery programu na razie nie jest znana. Jeśli coś się w tej sprawie zmieni, z pewnością niezwłocznie was o tym poinformujemy. Stay tuned!

Myślicie, że polska wersja wersja „True Love” okaże się hitem?