Ostatnio w mediach pojawił się news, mówiący, że Klaudia El Dursi nie będzie już prowadzącą „Hotelu Paradise”, co ma oznaczać, że tym samym żegna się ze stacją TVN 7, z którą związana była przez ostatnie 2 lata. Influencerka prowadziła hitowy program randkowy przez 6 edycji. Cieszył się on ogromnym powodzeniem, więc informacja o rzekomym zakończeniu jego produkcji i odejściu El Dursi była dużym zaskoczeniem. Dodatkowo niedawno dowiedzieliśmy się, że TVN 7 wypuści nowe reality show, a poprowadzi go inna modelka. Czy to koniec „Hotelu Paradise”? I czy zobaczymy jeszcze Klaudię El Dursi w roli prowadzącej? Oto wszystko, co wiemy na temat roszad w TVN 7.

Klaudia El Dursi znika z TVN 7? To koniec „Hotelu Paradise”?

Jako że rozrywkowa stacja telewizyjna planuje nowy randkowy program dla singli i singielek, pojawiły się plotki, że zastąpi on niekwestionowany hit „siódemki” – „Hotel Paradise”. Miałoby się z tym wiązać to, że Klaudia El Dursi nie byłaby już dłużej związana ze stacją. Plotki podsyciły fakt, że nowe show poprowadzić ma inna znana modelka. „Fakt” postanowił zapytać 33-latkę o szczegóły afery.

To nieprawda – odpowiedziała tabloidowi. – „Hotel” będzie, będę go prowadziła, cała afera jest z tego, że wchodzi nowy program do stacji i prowadzić go będzie Edyta Zając. Ale to nie ma nic wspólnego z „Hotelem Paradise” czy z moim odejściem – wytłumaczyła prowadząca.

Okazuje się więc, że media wykreowały niepotrzebną sensację. Klaudia nie została zwolniona, a Edyta Zając nie zabrała jej posady. Siódma edycja „Hotelu Paradise” ujrzy światło dzienne, tylko po prostu później – nie będziemy mogły i mogli oglądać jej na wiosnę, ponieważ do ramówki wchodzi wtedy inne show.

Nowy program randkowy w TVN 7, który zastąpi „Hotel Paradise” – poznajcie zasady i prowadzącą

Reality show, które pojawi się w telewizji pod koniec lutego to „True Love”. Jego prowadzącą została Edyta Zając. Program polegać będzie na tworzeniu relacji, których szczerość sprawdzana będzie za pomocą wykrywacza kłamstw. Ruszyły już zdjęcia w… Kolumbii. Kolejna edycja „Hotelu Paradise” planowana jest na jesień 2023 roku.

Edyta Zając, która poprowadzi „Prawdziwą miłość” jest modelką. Odnosi skucesy zarówno w Polsce, jak i za granicą. W 2014 roku została finalistką konkursu Miss Polonia. Edyta wygrała jedenastą edycję „Tańca z gwiazdami”, będąc w parze z Michałem Bartkiewiczem. Od 2016 do 2020 roku była żoną Jakuba Rzeźniczaka. Pod koniec sierpnia potwierdziła związek z Michałem Mikołajczakiem.