Kasia Łaska w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15” 

Katarzyna Łaska jeszcze do niedawna była znana głównie przede wszystkim jako gwiazda polskiej wersji językowej jednego z największych hitów Disneya ostatnich lat, czyli filmów z serii „Kraina Lodu”. To właśnie ona jako uwielbiana przez dzieci Elsa wykonuje bijące rekordy popularności na YouTube utwory „Mam tę moc” czy „Chcę uwierzyć snom”. Tej jesieni Kasia dała się jednak w końcu poznać szerszej publiczności z zupełnie innej strony – wzięła udział w 15. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Na scenie wystąpiła już m.in. jako Sam Smith, Francesco Napoli, Aretha Franklin, Pink oraz Brian Johnson z zespołu AC/DC.

Kasia Łaska zachwyca jako Montserrat Caballé

W 8 odcinku programu Kasia Łaska po raz kolejny pokazała, że ma potężny głos. Zmierzyć się z legendą Montserrat Caballé, określanej mianem największej sopranistki świata, było arcytrudnym zadaniem. Wygląda jednak na to, że poradziła sobie z nim fenomenalnie. Za operowe wykonanie arii „O mio babbino caro” gwiazda dubbingu otrzymała owacje na stojąco. Zdaniem jury jej wygląd, głos, ruch sceniczny były genialne i zgodnie uznali, że ten występ z pewnością przejdzie do historii programu. 

Ja też próbowałam robić Montserrat Caballéo, nawet nie wiem, czy nie zrobiłaś tego z lepszym skutkiem. Chodzi o to, że uchwyciłaś jej wszystkie maniery. I to, czym wygrałaś ten występ, to jest wielki spokój, który udało ci się uzyskać. I nie dałaś się sprowokować nerwom. Trzymałaś oddech na wodzy. Widziałam, że wszystko dokładnie wiesz, co robisz, wiesz, jak technicznie zaatakować, żeby się udało. Dlatego to było takie piękne i dlatego mam taki wielki szacunek. Po prostu stąd się bierze mój wielki zachwyt, bo wiadomo, że pewnych rzeczy się nie przeskoczy, a ty to przeskoczyłaś. Kasia, jesteś wspaniała!  Wspaniały debiut operowy! - zachwyciła się Małgorzata Walewska. 

Możemy wam już zdradzić, że pozostali jurorzy również byli pod ogromnym wrażeniem. Licznych komplementów nie szczędził Kasi zasiadający od niedawna w jury Michał Wiśniewski.

To wykonanie mówiło samo za siebie. Myślę, że to jest w ogóle najlepszy twój występ, ale myślę, że to na każdym musi zrobić wrażenie. Tu się nie da powiedzieć nic złego. Zrobiłaś to doskonale! - pochwalił ją lider grupy Ich Troje.

8. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już w ten piątek, 29 października, o godzinie 20:05 w Polsacie. Fragment występu Kasi Łaski w roli Montserrat Caballé – jeszcze przed premierową emisją w telewizji – możecie obejrzeć u nas poniżej.