Córka Kim Kardashian wspólnie ze sławną mamą prowadzi kanał na TikToku. Pomimo że North West ma dopiero 9 lat, to nie zobaczymy tam zabawy lalkami czy gry w piłkę. Zamiast tego wschodząca gwiazda woli brać udział chociażby w tanecznych wyzwaniach. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że North West odtworzyła taniec Wednesday Addams. Tym, co lubi najbardziej, wydają się jednak filmiki urodowe. Najczęściej publikuje te poświęcone włosom, ale ostatnio ogromnym zainteresowaniem cieszy się zupełnie inny temat. North West prezentuje na nim swoją rutynę pielęgnacyjną i makijażowy tutorial. Całość można obejrzeć w przyspieszeniu w zaledwie 7 sekund. Czy to jeszcze dziecięca zabawa, w której naśladuje się mamę i nieporadnie rozsmarowuje szminkę na ustach? Nic z tych rzeczy. Dziecięca gwiazda robi to niemalże z wprawą dorosłej kobiety.

Rutyna pielegnacyjna North West

Jak wygląda rutyna pielęgnacyjna North West i jej makijażowe wskazówki? Przyspieszone wideo raczej nie ułatwia powielenia wszystkich kroków, ale w końcu istnieje pauza i to właśnie z jej pomocą udało nam się odtworzyć całość krok po kroku. Niektóre z kosmetyków wykorzystanych przez młodą influencerkę są nam dobrze znane. W jej kosmetyczce nie brakuje też produktów z linii kosmetycznej jej mamy. SKKN by Kim pojawiło się w materiale kilka razy. Wszystko zaczyna się jednak od założenia opaski Chanel. Kolejne kroki mają natomiast dość zaskakującą kolejność. Pielęgnacja North West zaczyna się bowiem od kremu Drunk Elephant Lala Retro Whip Cream. O kosmetyku pisaliśmy ostatnio w naszym zestawieniu odżywczych kremów, które dają efekt aksamitnej cery.

Zaskoczenie, o którym wspomnieliśmy, wynika z tego, że całość nie zaczęła się od oczyszczania. Dopiero po aplikacji kremu widzimy, że North West sięga po mydło do rąk Aesop i myje dłonie. Potem jeszcze przez chwilę widać krem Drunk Elephant, więc możliwe, że to nie tyle błąd w samej rutynie, a w montażu wideo, bo ponownie nakłada go na twarz. Tu jednak następuje kolejny zgrzyt, bo 9-letnia beauty influencerka sięga po narzędzie, które służy do oczyszczania i polega na ubiciu kosmetyku NOONI Marshmallow Whip Maker, a następnie dodaje do niego SKKN by Kim Cleanser. Aby zakończyć pielęgnację skóry, North West aplikuje tonik, serum i krem pod oczywszystkie od SKNN by Kim. Następnie zaczyna nakładać lekki makijaż.

Tutorial makijażowy North West

North West na TikToku pokazała nie tylko kosmetyki do pielęgnacji, ale również do makijażu. Najpierw zaaplikowała sobie róż do policzków. Dior Backstage Rosy Glow Brush był przebojem na TikToku już wcześniej. Być może z pomocą dziecięcej influencerki, której konto obserwuje ponad 14 milionów osób, ta popularność tylko wzrośnie.

Następnie North West sięga po maskarę KKW Beauty, która nie jest już dostępna w sprzedaży. Widać jak szczoteczką podkreśla najpierw jedno, a potem drugie oko. Następnie sięga po rozświetlający balsam do ust i policzków z kolekcji swojej cioci. Chodzi konkretnie o Kylie's Lip and Cheek Glow Balm. Tu ponownie idzie w ruch pędzel, którym rozprowadza kosmetyk na policzkach. Na sam koniec sięga po olejek do ust Dior Lip Glow Oil, który jest jednym z bestsellerów marki. Na sam koniec podkreśla brwi i gotowe. Całość z pewnością nie wygląda jak typowa zabawa nieporadnej 9-latki, która dobrała się do kosmetyczki swojej mamy i próbuje ją naśladować.