„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powraca z 18. edycją

Jeszcze parę tygodni temu mało kto przypuszczał, że 18. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie budziła tak wielkie zainteresowanie. Emitowany od 2014 roku program rozrywkowy co prawda wciąż cieszy się sporą popularnością, ale swoje lata świetności ma jednak już dawno za sobą. Przypomnijmy, że pierwszy sezon show oglądały średnio aż 3 miliony widzów. Ostatnie edycje „TTBZ” śledziło aż dwukrotnie mniej osób niż premierową odsłonę formatu. W zwiększeniu wyników oglądalności niewiele pomogło nawet niedawne przeniesienie programu na piątkowy prime-time, które przez lata zarezerwowany był dla „Tańca z Gwiazdami”. Mimo to, o wokalno-aktorskim widowisku od niedawna znów jest bardzo głośno w mediach. Stało się tak oczywiście za sprawą szeroko komentowanych przez internautów zmian w ekipie show.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023” – ogłoszono pierwszą uczestniczkę

18. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” ma być jednym z hitów wiosennej ramówki Polsatu. Poza nowymi osobami w gronie jurorów i prowadzących fanów show czekają także inne, ekscytujące nowości. Jedną z nich będzie pierwszy w historii formatu uczestnik wybrany na drodze ogólnodostępnego castingu.

Po raz pierwszy w polskiej edycji, ale także na świecie, do grona siedmiu gwiazd dołączy jedna osoba wybrana z grona widzów! Teraz każdy ma szansę stanąć na scenie „TTBZ” – ogłaszał producent show, forma Endemol Shine Polska.

Lista uczestników i uczestniczek wiosennej odsłony „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to na razie pilnie strzeżona tajemnica. Jak to jednak zwykle bywa, mediom udało się już wyłuskać pierwsze nieoficjalne informacje. Jak donosi jeden z serwisów o tematyce show-biznesowej, w nadchodzącej edycji programu wystąpi Natalia Janoszek.

Natalia Janoszek na gali Kobieta Roku Glamour 2022 / fot. AKPA

Aktorka i piosenkarka, która jako jedna z nielicznych Polek zrobiła sporą karierę w Bollywood, ma za sobą udany udział w ostatniej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Występująca w parze z Rafałem Maserakiem artystka zajęła wysokie, czwarte miejsce. Choć nie udało się jej wygrać, to zdaniem wielu osób, to właśnie Natalia była najlepiej tańczącą osobą w całej konkursowej stawce.

Po bardzo dobrym występie w „Tańcu z Gwiazdami” od razu dostała propozycję udziału w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jest piękna, zdolna, ma aktorskie doświadczenie i do tego nieźle śpiewa – zdradza informator serwisu Jastrząb Post.

Przedstawiciele Telewizji Polsat, ani sama zainteresowana, na razie nie skomentowali tych doniesień.

Zobacz także:

Jesteście ciekawi, jak Natalia Janoszek poradziłaby sobie z metamorfozami w gwiazdy polskiej i światowej estrady?