Plotkara zasługuje na miano kultowego serialu dla młodzieży. Od premiery pierwszego odcinka minęło blisko 13 lat, ale Blake Lively, Ed Westwick, Leighton Meester, Penn Badgley i Chace Crawford, czyli odtwórcy głównych ról w produkcji, wciąż są kojarzeni z (bogatymi) mieszkańcami Upper East Side. Co więcej, zyskują kolejnych – coraz młodych fanów. Jeśli macie konto na TikToku, na pewno zauważyliście, że użytkownicy popularnej aplikacji bardzo chętnie tworzą filmy inspirowane amerykańskim serialem, głównymi bohaterami czy z wykorzystaniem muzyki z czołówki. Niektórzy odkrywają tajemnice i zdradzają nieznane dotąd fakty związane z Gossip Girl. To właśnie jedna z użytkowniczek TikToka odkryła, że twórcy serialu zdradzili, kto jest tajemniczą Plotkarą… w pierwszym odcinku. Zauważyliście?

Twórcy Gossip Girl zdradzili, kto jest Plotkarą już w pierwszym odcinku serialu!

Uwaga, spoiler. Pamiętacie pierwszy odcinek Plotkary, w którym Serena van der Woodsen (w tej roli Blake Lively) wraca na Upper East Side? Jej przyjazd do Nowego Jorku wywołał niemałe poruszenie. Jedna z głównych bohaterek niemalże od razu pojechała na przyjęcie Blair Waldorf – swojej najlepszej przyjaciółki, ale nie została długo w jej wystawnym apartamencie. „Nie zdążyła wypić nawet jednego limoncello” – słyszymy głos Plotkary. Następnie tajemnicza postać wyznaje, że nigdy nie poznamy jej tożsamości. I będzie to jedyny sekret, którego nie zdradzi. Pozornie nie ma w tym nic dziwnego. W końcu Plotkara mówiła to samo w każdym odcinku. Ale dopiero oglądając wideo opublikowane przez użytkowniczkę @zamzam2519 na TikToku orientujemy się, że już wtedy twórcy zdradzili, kto stoi za tworzeniem plotkarskich postów. Na filmie widać bowiem Dana Humphreya, który przegląda serwis (a może właśnie publikuje kolejny post?). Wideo zdobyło ponad 137 tysięcy wyświetleń w dwa dni – możecie je obejrzeć poniżej. Zaskoczeni?

 

@zamzam2519

Spoilers ahead ##gossipgirl ##serenavanderwoodsen ##blairwaldorf

original sound - zamzam2519

„Gossip Girl” - znamy pierwszą aktorkę, która dołączyła do obsady kontynuacji słynnego serialu. To nowa Serena van der Woodsen? >>>